Курс біткоїна опустився нижче за $40 000

Курс біткоїна опустився нижче за $40 000

Корекція триває з моменту запуску спотових біткоїн-ETF.

У вівторок, 23 січня, курс біткоїна продовжив своє падіння, спустившись нижче за позначку $40 000 і досягнувши найнижчого рівня з початку грудня. Про це повідомляє CNBC.

Курс біткоїна опустився нижче за $40 000
23 січня курс біткоїна впав нижче за позначку $40 000. Джерело: Coin Metrics

.Від початку торгівлі спотовими біткоїн-фондами ETF у США 11 січня біткоїн впав на 15%. Деякі аналітики вказують на короткостроковий тиск продажів з боку Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), з якого з 19 січня було виведено близько $2 млрд, тоді як у фонди BlackRock's iShares Bitcoin Trust та Fidelity's Wise Origin Bitcoin Fund спостерігався приплив понад $1 млрд.

«Відтік коштів з GBTC не повинен мати великого значення, оскільки приплив BTC в інші ETF на даний момент компенсував відтік на $1,2 млрд. Схоже, що щоденний відтік коштів з GBTC, що здається великим, має психологічний вплив на ринок», – сказав аналітик криптовалютного ринку японської біткоїн-біржі Bitbank Юя Хасегава.

Нереалізований прибуток трейдерів залишається значним, а аналітики кажуть, що ціна біткоїна матиме ще довге падіння, перш ніж вона повернеться у бік зростання. За словами аналітиків, у найближчій перспективі рівень підтримки в $36 000 – це рівень, за яким варто стежити. Проте експерти кажуть, що новий історичний максимум для біткоїна цього року все ще не за горами.

Ситуація з курсом минулого тижня

Минулого тижня з 12 по 19 січня зниження курсу головного цифрового активу становило понад 10% через зміну ринкових настроїв.

Розпродаж резервів розпочали майнери для покриття операційних витрат, особливо в контексті розширення бізнесу після халвінгу. Продаж досяг 10 000 монет на день, що є максимумом за останній рік.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався близько $43 000, але потім скоригувався ще більше і навіть тестував $41 000. Тимчасова корекція за кілька місяців до халвінгу спостерігалася й у попередні цикли.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розпродаж акцій фонду Grayscale

З 11 січня інвестори продали акції Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на суму понад $2 млрд – з моменту їхнього перетворення на біржовий фонд. При цьому більшість цих коштів припала на FTX. 22 млн проданих нею акцій, які звели частку FTX у GBTC на нуль, коштували близько $1 млрд.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024