Курс біткоїна за тиждень: волатильність перед вердиктом SEC

Курс біткоїна за тиждень: волатильність перед вердиктом SEC

Головний цифровий актив переживає хвилі зростання й корекції на тлі чуток й прогнозів щодо рішення регулятора стосовно заявок на спотові біткоїн-ETF.

Курс біткоїна за тиждень (29 грудня – 5 січня) зріс на 3,5% та наразі складає $43 600. Висока волатильність відображає невизначеність інвесторів щодо того, чи будуть затверджені заявки на спотові біткоїн-ETF.

На початку року курс біткоїна поновив стале зростання та впевнено перевищив $45 000 через загальну впевненість у схваленні заявок регулятором після додаткових консультацій з інвестиційними компаніями.

Курс біткоїна за тиждень: волатильність перед вердиктом SEC
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте 3 січня сталося різке падіння курсу BTC після оприлюднення негативного прогнозу від компанії Matrixport. В останні дні ринок частково відновився, але консенсусу щодо його подальшої динаміки наразі немає.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує консолідуватися у діапазоні $40 000-45 000. Проте рішення Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) може окреслити короткостроковий тренд на ринку, що домінуватиме до халвінгу у квітні цього року.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 95% Федеральна резервна система не знижуватиме процентні ставки у січні. Тож економіка продовжуватиме функціонувати у режимі дорогих кредитів, що певною мірою стримуватиме биків.

Динаміка попередніх тижнів

В останній тиждень 2023 року інвестори та трейдери перейшли до фіксації прибутку. До того ж майнери продали частину монет для покриття операційних витрат. На цьому тлі курс біткоїна скорегувався на 2,6%.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024