Курс біткоїна за тиждень: фіксація прибутку

Курс біткоїна за тиждень: фіксація прибутку

Головний цифровий актив дещо скорегувався наприкінці року, але продовжує перебувати у загальному бичачому тренді.

Курс біткоїна за тиждень (22-29 грудня) знизився на 2,6% та наразі складає $42 600. BTC перейшов у боковий тренд в очікуванні рішень від регуляторів.

Першу половину тижня біткоїн торгувався вище за $43 500, але потім дещо скорегувався. Частина трейдерів фіксує прибуток на тлі загальноекономічної та регуляторної невизначеності.

Курс біткоїна за тиждень: фіксація прибутку
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Майнери також традиційно продають частину монет наприкінці кварталу для покриття операційних витрат. Але біткоїн продовжує утримувати важливий рівень підтримки й може поновити зростання після активізації китів та інституціоналів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Останніми тижнями біткоїн торгується у діапазоні $40 000-44 000. Як бики, так і ведмеді поки не мають достатніх резервів для встановлення сталого тренду, але наближення халвінгу сприяє позитивним настроям трейдерів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 84% Федеральна резервна система не змінюватиме процентні ставки наступного місяця. Тож більшість інвесторів готуються до продовження періоду високих ставок та обмеженого доступу до кредитних ресурсів.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна помірно зріс на 2,3%. Інвестори позитивно відреагували на прогрес у перемовинах інвестиційних компаній з Комісією з цінних паперів та бірж. Курс BTC короткостроково навіть перевищував $44 000.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024