Курс біткоїна за тиждень: оптимізм не спадає

Курс біткоїна за тиждень: оптимізм не спадає

Головний цифровий актив продовжує торгуватися близько до максимумів цього року.

Курс біткоїна за тиждень (15-22 грудня) зріс на 2,4% та наразі складає $43 700. BTC зміцнює позиції через додаткові сигнали щодо потенційного схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF.

У першій половині тижня курс біткоїна перебував у боковому тренді, але відновив зростання останніми днями. Бики тричі намагалися закріпитися вище за $44 000, але поки що це їм не вдається.

Курс біткоїна за тиждень: оптимізм не спадає
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Цього тижня декілька інвестиційних компаній випустили нові рекламні ролики, присвячені біткоїн-ETF. До того ж все більше країн реалізують проєкти у сфері Біткоїн-регулювання, що свідчить про значний інтерес до інтеграції біткоїна у глобальну фінансову систему.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує перевищувати важливий рівень підтримки у $40 000, але подальше зростання на цьому етапі ускладнюється через високі процентні ставки. Також існують різні думки щодо того, наскільки майбутнє схвалення заявок на біткоїн-ETF регулятором уже враховано інвесторами у поточній ціні активу.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 85% Федеральна резервна система (ФРС) не знижуватиме процентні ставки наступного місяця. Тож учасники ринку можуть продовжити перебувати у режимі обмеженого доступу до кредитних ресурсів.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна трохи знизився на 0,8%. Регулятор зафіксував процентні ставки на рівні у 5,25-5,5%, хоча голова ФРС Джером Павелл не виключає перегляду грошово-кредитної політики у першій половині 2024 року.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024