Курс біткоїна за тиждень: стабільні ставки – стабільний курс

Курс біткоїна за тиждень: стабільні ставки – стабільний курс

Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді після того, як регулятор зафіксував процентні ставки на поточному рівні.

Курс біткоїна за тиждень (8-15 грудня) знизився на 0,8% та наразі складає $42 900. Інвестори вичікують на тлі протилежних ринкових сигналів.

Протягом першої половини тижня біткоїн знижувався напередодні засідання Федеральної резервної системи (ФРС). Після того як процентні ставки залишилися на поточному рівні у 5,25-5,5%, BTC повернувся до своїх попередніх цінових рівнів.

Курс біткоїна за тиждень: стабільні ставки – стабільний курс
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Голова ФРС Джером Павелл вперше зазначив, що розглядаються плани щодо можливого зниження ставок наступного року. Орієнтовно це може відбутися у першому або другому кварталі, що додає оптимізму трейдерам.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує наближатися до важливого рівня опору в районі $47 000-50 000. Наближення халвінгу та очікуване схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF сприяють зростанню ринку, але високі процентні ставки перешкоджають доступу до ліквідних кредитних ресурсів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 86% Федеральна резервна система не змінюватиме процентні ставки й наступного місяця. Це підвищує ймовірність бокової динаміки вартості активу.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна перебував у бичачому тренді та навіть короткостроково перевищував $44 000. Попит з боку інституційних інвесторів та плани щодо лібералізації регулювання сприяли оновленню півторарічних максимумів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024