Курс біткоїна за тиждень: стабільні ставки – стабільний курс

Курс біткоїна за тиждень: стабільні ставки – стабільний курс

Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді після того, як регулятор зафіксував процентні ставки на поточному рівні.

Курс біткоїна за тиждень (8-15 грудня) знизився на 0,8% та наразі складає $42 900. Інвестори вичікують на тлі протилежних ринкових сигналів.

Протягом першої половини тижня біткоїн знижувався напередодні засідання Федеральної резервної системи (ФРС). Після того як процентні ставки залишилися на поточному рівні у 5,25-5,5%, BTC повернувся до своїх попередніх цінових рівнів.

Курс біткоїна за тиждень: стабільні ставки – стабільний курс
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Голова ФРС Джером Павелл вперше зазначив, що розглядаються плани щодо можливого зниження ставок наступного року. Орієнтовно це може відбутися у першому або другому кварталі, що додає оптимізму трейдерам.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує наближатися до важливого рівня опору в районі $47 000-50 000. Наближення халвінгу та очікуване схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF сприяють зростанню ринку, але високі процентні ставки перешкоджають доступу до ліквідних кредитних ресурсів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 86% Федеральна резервна система не змінюватиме процентні ставки й наступного місяця. Це підвищує ймовірність бокової динаміки вартості активу.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна перебував у бичачому тренді та навіть короткостроково перевищував $44 000. Попит з боку інституційних інвесторів та плани щодо лібералізації регулювання сприяли оновленню півторарічних максимумів.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024