Курс біткоїна за тиждень: бичачий тренд триває

Курс біткоїна за тиждень: бичачий тренд триває

Головний цифровий актив продовжує впевнено дорожчати й вже досяг півторарічного максимуму.

Курс біткоїна за тиждень (1-8 грудня) зріс на 12,8% та наразі складає $43 200. BTC зміцнює позиції через попит інституціональних інвесторів та плани з лібералізації регулювання.

Протягом більшої частини тижня біткоїн стало зростав і навіть у моменті перевищував $44 000. Лише наприкінці тижня настала певна консолідація і цифровий актив дещо скорегувався.

Курс біткоїна за тиждень: бичачий тренд триває
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Аналітики K33 Research відзначають, що біткоїн відновлюється швидше, ніж у попередні цикли. Позитивні очікування щодо схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF, а також дозвіл на рекламу таких продуктів у Google, починаючи з січня 2024 року, додає оптимізму інвесторам.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн наближається до одного з останніх ключових рівнів опору в $45 000. Після цього шлях буде відкритий до історичного максимуму в $69 000. Але, ймовірно, основний бичачий імпульс станеться вже після халвінгу наступного року.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 98% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки наступного тижня. Проте період високих процентних ставок (5,25-5,5%) може затягнутися на декілька місяців.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна помірно зріс на 2,3% на тлі купівлі великої партії монет MicroStrategy. Загальні резерви публічної компанії досягли 174 530 BTC, а її нереалізований прибуток перевищує $1,5 млрд. Приватні та корпоративні інвестори позитивно відреагували на цю новину.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024