Курс біткоїна за тиждень: бичачий тренд триває

Курс біткоїна за тиждень: бичачий тренд триває

Головний цифровий актив продовжує впевнено дорожчати й вже досяг півторарічного максимуму.

Курс біткоїна за тиждень (1-8 грудня) зріс на 12,8% та наразі складає $43 200. BTC зміцнює позиції через попит інституціональних інвесторів та плани з лібералізації регулювання.

Протягом більшої частини тижня біткоїн стало зростав і навіть у моменті перевищував $44 000. Лише наприкінці тижня настала певна консолідація і цифровий актив дещо скорегувався.

Курс біткоїна за тиждень: бичачий тренд триває
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Аналітики K33 Research відзначають, що біткоїн відновлюється швидше, ніж у попередні цикли. Позитивні очікування щодо схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF, а також дозвіл на рекламу таких продуктів у Google, починаючи з січня 2024 року, додає оптимізму інвесторам.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн наближається до одного з останніх ключових рівнів опору в $45 000. Після цього шлях буде відкритий до історичного максимуму в $69 000. Але, ймовірно, основний бичачий імпульс станеться вже після халвінгу наступного року.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 98% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки наступного тижня. Проте період високих процентних ставок (5,25-5,5%) може затягнутися на декілька місяців.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна помірно зріс на 2,3% на тлі купівлі великої партії монет MicroStrategy. Загальні резерви публічної компанії досягли 174 530 BTC, а її нереалізований прибуток перевищує $1,5 млрд. Приватні та корпоративні інвестори позитивно відреагували на цю новину.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024