Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy

Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy

Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів.

Курс біткоїна за тиждень (24 листопада – 1 грудня) зріс на 2,2% та наразі складає $38 300. BTC зміцнює позиції через наближення халвінгу та позитивні очікування інвесторів.

Біткоїн перебував у боковому тренді більшу частину тижня, але протягом останньої доби поновив зростання. Компанія MicroStrategy придбала рекордний обсяг монет за місяць – 16 130, а її загальні резерви сягнули 174 530 BTC.

Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Експерти також впевнені, що принаймні деякі заявки на спотові біткоїн-ETF будуть ухвалені Комісією з цінних паперів та бірж (SEC) до 10 січня 2024 року. Внаслідок цього інституційні інвестори та біржові гравці отримають можливість працювати з фінансовими інструментами на основі головного цифрового активу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн продовжує зростання та наближається до наступного важливого рівня опору в $40 000. Але на ринку досі є й негативні чинники, пов’язані з високими процентними ставками й регуляторною невизначеністю.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 95% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки на наступному засіданні. Але ризики у 5% щодо чергового рекордного підвищення зберігаються.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 3,5% на тлі домовленості між менеджментом Binance та Міністерством юстиції США. Чанпен Чжао залишив посаду гендиректора компанії, а біржа сплатить рекордний штраф у $4,3 млрд через порушення регуляторних вимог.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024