Курс біткоїна за тиждень: зростання на тлі кризи Binance

Курс біткоїна за тиждень: зростання на тлі кризи Binance

Головний цифровий актив продовжує торгуватися близько до максимумів цього року.

Курс біткоїна за тиждень (17-24 листопада) зріс на 3,5% та наразі складає $37 500. BTC зміцнює позиції на тлі позитивних очікувань інституційних інвесторів.

Попри певну волатильність другої половини тижня, біткоїн успішно втримав свій позитивний тренд та наближається до максимумів 2023 року. Біржа Binance наразі відчуває відтік капіталу через визнання вини Чанпеном Чжао та зміни у керівництві платформи.

Курс біткоїна за тиждень: зростання на тлі кризи Binance
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Компанія з управління активами Grayscale цього тижня внесла необхідні правки у свою заявку на перетворення трасту на спотовий біткоїн-ETF. Аналітики вважають, що врахування інтересів Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) підвищує шанси на схвалення заявок у найближчому майбутньому.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

За останній місяць біткоїн впевнено вийшов з бокового діапазону в $25 000-30 000, де він перебував тривалий час. Хоча регулятори досі тримають паузу, настрої інвесторів та трейдерів покращуються.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 99% Федеральна резервна система залишить процентні ставки на поточному рівні. А аналітики Matrixport прогнозують курс біткоїна у $40 000 до кінця року.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна трохи скорегувався на 0,4%. Інвестори відреагували на те, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) не поспішає схвалювати заявки на спотові біткоїн-ETF, не використавши чергове вікно розгляду.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024