Курс біткоїна за тиждень: зростання на тлі кризи Binance

Курс біткоїна за тиждень: зростання на тлі кризи Binance

Головний цифровий актив продовжує торгуватися близько до максимумів цього року.

Курс біткоїна за тиждень (17-24 листопада) зріс на 3,5% та наразі складає $37 500. BTC зміцнює позиції на тлі позитивних очікувань інституційних інвесторів.

Попри певну волатильність другої половини тижня, біткоїн успішно втримав свій позитивний тренд та наближається до максимумів 2023 року. Біржа Binance наразі відчуває відтік капіталу через визнання вини Чанпеном Чжао та зміни у керівництві платформи.

Курс біткоїна за тиждень: зростання на тлі кризи Binance
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Компанія з управління активами Grayscale цього тижня внесла необхідні правки у свою заявку на перетворення трасту на спотовий біткоїн-ETF. Аналітики вважають, що врахування інтересів Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) підвищує шанси на схвалення заявок у найближчому майбутньому.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

За останній місяць біткоїн впевнено вийшов з бокового діапазону в $25 000-30 000, де він перебував тривалий час. Хоча регулятори досі тримають паузу, настрої інвесторів та трейдерів покращуються.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 99% Федеральна резервна система залишить процентні ставки на поточному рівні. А аналітики Matrixport прогнозують курс біткоїна у $40 000 до кінця року.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна трохи скорегувався на 0,4%. Інвестори відреагували на те, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) не поспішає схвалювати заявки на спотові біткоїн-ETF, не використавши чергове вікно розгляду.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024