Курс біткоїна за тиждень: все стабільно

Курс біткоїна за тиждень: все стабільно

Головний цифровий актив перейшов у стадію консолідації після цінового ралі.

Курс біткоїна за тиждень (10-17 листопада) трохи знизився на 0,4% та наразі складає $36 400. Серйозних цінових коливань немає, адже Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) не поспішає схвалювати заявки на спотові біткоїн-ETF.

Більшу частину тижня курс біткоїна продовжує перебувати у боковому тренді. Хоча волатильність зросла під кінець тижня, курс BTC майже не змінився за підсумками останніх семи днів.

Курс біткоїна за тиждень: все стабільно
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Сьогодні спливає вікно можливого схвалення заявок на біткоїн-ETF Комісією з цінних паперів та бірж. Проте регулятор у черговий раз переніс розгляд заявок на більш пізній термін. Це викликало незначну корекцію, але загальні настрої учасників ринку біткоїна залишаються вкрай позитивними.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн перевищив важливий рівень опору в районі $35 000 та наразі консолідується. Наступний важливий ціновий рівень становить $40 000. На тлі зацікавленості інституційних інвесторів бичачий імпульс може посилитися.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 99% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Але їх зниження також не планується, тож ринок продовжуватиме перебувати у режимі високих ставок.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на понад 6%. Інвестори позитивно відреагували на прогнози експертів щодо перспектив схвалення заявок на біткоїн-ETF. Більшість аналітиків висловили впевненість про значний приплив інституційного капіталу в галузь від початку 2024 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024