Курс біткоїна за тиждень: все стабільно

Курс біткоїна за тиждень: все стабільно

Головний цифровий актив перейшов у стадію консолідації після цінового ралі.

Курс біткоїна за тиждень (10-17 листопада) трохи знизився на 0,4% та наразі складає $36 400. Серйозних цінових коливань немає, адже Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) не поспішає схвалювати заявки на спотові біткоїн-ETF.

Більшу частину тижня курс біткоїна продовжує перебувати у боковому тренді. Хоча волатильність зросла під кінець тижня, курс BTC майже не змінився за підсумками останніх семи днів.

Курс біткоїна за тиждень: все стабільно
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Сьогодні спливає вікно можливого схвалення заявок на біткоїн-ETF Комісією з цінних паперів та бірж. Проте регулятор у черговий раз переніс розгляд заявок на більш пізній термін. Це викликало незначну корекцію, але загальні настрої учасників ринку біткоїна залишаються вкрай позитивними.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн перевищив важливий рівень опору в районі $35 000 та наразі консолідується. Наступний важливий ціновий рівень становить $40 000. На тлі зацікавленості інституційних інвесторів бичачий імпульс може посилитися.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 99% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Але їх зниження також не планується, тож ринок продовжуватиме перебувати у режимі високих ставок.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на понад 6%. Інвестори позитивно відреагували на прогнози експертів щодо перспектив схвалення заявок на біткоїн-ETF. Більшість аналітиків висловили впевненість про значний приплив інституційного капіталу в галузь від початку 2024 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023