У VanEck озвучили умову для зростання біткоїна до $100 000

У VanEck озвучили умову для зростання біткоїна до $100 000

Такий сценарій може статися у разі перемоги на виборах президента США певного кандидата.

Перемога Дональда Трампа на президентських виборах у США може спричинити зростання курсу біткоїна до нових максимумів уже 2024 року. Відповідний висновок зробили аналітики інвестиційної компанії VanEck.

На їхню думку, перемога республіканців у Білому домі сформує оптимістичні настрої серед трейдерів, оскільки Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) вже не ставитиметься до регулювання криптовалют настільки вороже – склад відомства зміниться. Цю саму думку раніше висловив і колишній повірений SEC Джон Рід Старк.

Аналітики прогнозують, що у 2024 році біткоїн може досягти позначки $100 000, і якщо це станеться, журнал Time Magazine надасть творцеві Біткоїна Сатоші Накамото звання «Людина року».

Що відбувається з курсом зараз

За тиждень з 1 по 8 грудня курс біткоїна зріс на 12,8%, до позначки $43 200. Подорожчання відбулося на тлі зростаючого інтересу з боку інституціональних інвесторів і планів щодо лібералізації регулювання. Протягом більшої частини тижня біткоїн постійно зростав і навіть у моменті перевищував $44 000.

Потім відбулася корекція через виведення майнерами монет на біржі. За останні сім днів вони зменшили свої запаси приблизно на $42 млн.

Проте станом на 14 грудня курс біткоїна знову повернувся до зростання, монета торгується по $43 200.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-кандидати на американських виборах

60-ті президентські вибори в США відбудуться 5 листопада 2024 року, на посаду глави держави претендують семеро політиків, троє з яких намагаються домогтися симпатії представників Біткоїн-спільноти.

Йдеться про Роберта Кеннеді – молодшого, Рона ДеСантіса та Вівека Рамасвамі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024