У VanEck озвучили умову для зростання біткоїна до $100 000

У VanEck озвучили умову для зростання біткоїна до $100 000

Такий сценарій може статися у разі перемоги на виборах президента США певного кандидата.

Перемога Дональда Трампа на президентських виборах у США може спричинити зростання курсу біткоїна до нових максимумів уже 2024 року. Відповідний висновок зробили аналітики інвестиційної компанії VanEck.

На їхню думку, перемога республіканців у Білому домі сформує оптимістичні настрої серед трейдерів, оскільки Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) вже не ставитиметься до регулювання криптовалют настільки вороже – склад відомства зміниться. Цю саму думку раніше висловив і колишній повірений SEC Джон Рід Старк.

Аналітики прогнозують, що у 2024 році біткоїн може досягти позначки $100 000, і якщо це станеться, журнал Time Magazine надасть творцеві Біткоїна Сатоші Накамото звання «Людина року».

Що відбувається з курсом зараз

За тиждень з 1 по 8 грудня курс біткоїна зріс на 12,8%, до позначки $43 200. Подорожчання відбулося на тлі зростаючого інтересу з боку інституціональних інвесторів і планів щодо лібералізації регулювання. Протягом більшої частини тижня біткоїн постійно зростав і навіть у моменті перевищував $44 000.

Потім відбулася корекція через виведення майнерами монет на біржі. За останні сім днів вони зменшили свої запаси приблизно на $42 млн.

Проте станом на 14 грудня курс біткоїна знову повернувся до зростання, монета торгується по $43 200.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-кандидати на американських виборах

60-ті президентські вибори в США відбудуться 5 листопада 2024 року, на посаду глави держави претендують семеро політиків, троє з яких намагаються домогтися симпатії представників Біткоїн-спільноти.

Йдеться про Роберта Кеннеді – молодшого, Рона ДеСантіса та Вівека Рамасвамі.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024