Біткоїн перевищив $41 000

Біткоїн перевищив $41 000

Головний цифровий актив продовжує оновлювати максимуми на тлі позитивних очікувань інвесторів.

Курс біткоїна вперше за 19 місяців перевищив $41 000 і продовжує зростати в очікуванні на схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF.

Після консолідації у районі $39 500 головний цифровий актив отримав значний імпульс і подолав $40 000, а за декілька годин – і $41 000. Це оновлення цінових максимумів за останні півтора року.

Біткоїн перевищив $41 000
Курс BTC (3-4 грудня 2023 р.). Джерело: CoinGecko.

Біткоїн відновився до рівня, який спостерігався ще до краху екосистеми Terra у травні 2022 року. Наразі 87% сукупної пропозиції монет перебуває у прибутку. Тобто фінансовий стан як ходлерів, так і більшості короткострокових власників стрімко покращується.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Причини зростання

Головним драйвером зростання ринку біткоїна на цьому етапі є позитивні очікування інвесторів. Попри те, що поточне регуляторне середовище залишається складним, існують передумови для радикальної зміни загальної ситуації найближчим часом.

Зокрема принаймні частину з 13 заявок на спотові біткоїн-ETF мають схвалити вже до 10 січня 2024 року. До того ж Федеральна резервна система (ФРС) вже у першому кварталі наступного року може перейти до зниження процентних ставок. Ці чинники можуть створити додатковий попит на BTC та сприяти припливу капіталу в актив.

Динаміка попереднього тижня

Минулого тижня курс біткоїна помірно зріс на 2,3% на тлі купівлі значної партії монет MicroStrategy. Загальні резерви компанії досягли 174 530 BTC, а її нереалізований прибуток вже перевищує $1,5 млрд. Інші інвестори також позитивно відреагували на цю новину.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024