Біткоїн зростає на тлі ліквідацій ведмедів

Біткоїн зростає на тлі ліквідацій ведмедів

Сума відкритих позицій на ф’ючерсні біткоїн-контракти перевищила $15 млрд.

Курс біткоїна короткостроково досягав $35 900 після ліквідації низки коротких позицій трейдерів.

Цей різкий ціновий рух відбувся на тлі значно підвищеного відкритого інтересу на біржах, який перевищив $15 млрд. До цього аналітики й трейдери прогнозували, що якщо біткоїн досягне рівня $34 800, то, ймовірно, відбудеться стрімке зростання курсу, і їхні передбачення справдилися.

Біткоїн зростає на тлі ліквідацій ведмедів
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Наразі спостерігаються також певні відмінності в оцінці перспектив BTC трейдерами на основних біржах. Зокрема настрої на Binance є більш ведмежими у порівнянні з ByBit. Проте загальний рівень ринкової невизначеності все ще залишається високим.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке відкритий інтерес

Відкритий інтерес являє собою загальну кількість невиконаних контрактів (ф'ючерсних або опціонних), які не були врегульовані або закриті компенсаційною угодою. Іншими словами, це загальна кількість контрактів, які є «відкритими» і ще не досягли дати закінчення терміну дії або не були ліквідовані.

Відкритий інтерес є важливим показником, оскільки він дає уявлення про ринкову активність і може допомогти трейдерам та аналітикам оцінити рівень участі та ринкові настрої. Коли відкритий інтерес зростає, це означає, що трейдери створюють нові позиції. Це свідчить про зростання інтересу та участі в базовому активі – біткоїні, що може розглядатися як ознака здорового та активного ринку.

Динаміка курсу

Минулого тижня курс BTC зріс на 1% та досяг $34 400. BTC зміцнює позиції, але процентні ставки залишаються на рекордно високому рівні за понад 20 років: 5,25-5,5%. На початку цього тижня біткоїн продовжив своє стале зростання.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023