Біткоїн зростає на тлі ліквідацій ведмедів

Біткоїн зростає на тлі ліквідацій ведмедів

Сума відкритих позицій на ф’ючерсні біткоїн-контракти перевищила $15 млрд.

Курс біткоїна короткостроково досягав $35 900 після ліквідації низки коротких позицій трейдерів.

Цей різкий ціновий рух відбувся на тлі значно підвищеного відкритого інтересу на біржах, який перевищив $15 млрд. До цього аналітики й трейдери прогнозували, що якщо біткоїн досягне рівня $34 800, то, ймовірно, відбудеться стрімке зростання курсу, і їхні передбачення справдилися.

Біткоїн зростає на тлі ліквідацій ведмедів
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Наразі спостерігаються також певні відмінності в оцінці перспектив BTC трейдерами на основних біржах. Зокрема настрої на Binance є більш ведмежими у порівнянні з ByBit. Проте загальний рівень ринкової невизначеності все ще залишається високим.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке відкритий інтерес

Відкритий інтерес являє собою загальну кількість невиконаних контрактів (ф'ючерсних або опціонних), які не були врегульовані або закриті компенсаційною угодою. Іншими словами, це загальна кількість контрактів, які є «відкритими» і ще не досягли дати закінчення терміну дії або не були ліквідовані.

Відкритий інтерес є важливим показником, оскільки він дає уявлення про ринкову активність і може допомогти трейдерам та аналітикам оцінити рівень участі та ринкові настрої. Коли відкритий інтерес зростає, це означає, що трейдери створюють нові позиції. Це свідчить про зростання інтересу та участі в базовому активі – біткоїні, що може розглядатися як ознака здорового та активного ринку.

Динаміка курсу

Минулого тижня курс BTC зріс на 1% та досяг $34 400. BTC зміцнює позиції, але процентні ставки залишаються на рекордно високому рівні за понад 20 років: 5,25-5,5%. На початку цього тижня біткоїн продовжив своє стале зростання.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024