Курс біткоїна досяг квартального максимуму

Курс біткоїна досяг квартального максимуму

Головний цифровий актив досяг важливого рівня опору, який і визначить його динаміку в наступні тижні.

Курс біткоїна досяг тримісячного максимуму на рівні близько $31 000 і вперше з літа цього року зафіксував ціну у понад $30 000 за підсумками тижня.

За тиждень біткоїн додав приблизно $3000, що є рекордною динамікою за останні місяці. Все більше експертів висловлюють припущення, що перші заявки на спотові біткоїн-ETF можуть бути затверджені вже цього року. Проте офіційного підтвердження від Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) поки що немає.

Курс біткоїна досяг квартального максимуму
Курс BTC/USD за 90 днів. Джерело: CoinGecko.

Проте чимало трейдерів занепокоєні тим, що біткоїн досяг важливого рівня опору в районі $30 000-31 000. Це вже третій такий випадок за останні пів року. У попередніх двох курс біткоїн починав корекцію на тлі фіксації прибутку від короткострокових інвесторів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Останніми днями біткоїн вийшов з бокового діапазону $25 000-30 000, в якому він знаходився понад пів року. Проте відкритим залишається питання, чи зможуть бики закріпитися вище важливого рівня опору найближчими днями.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 98% Федеральна резервна система (ФРС) залишить процентні ставки на поточному рівні на наступному засіданні 1 листопада. А в наступні місяці вкрай ймовірним є й зниження процентних ставок.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 9,1% та досяг $29 200. Навіть попри спростування фейкової новини про схвалення заявки від BlackRock, ринок продовжив своє зростання. Експерти JPMorgan оприлюднили позитивний прогноз щодо інституційного використання біткоїна.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024