Курс біткоїна за тиждень: BTC знову зростає

Курс біткоїна за тиждень: BTC знову зростає

Фіатна вартість головного цифрового активу демонструє сталу позитивну динаміку на тлі статистичних звітів та регуляторних новин.

Курс біткоїна за тиждень (7-14 липня) зріс на 3,6% та наразі складає $31 300. Інфляція трохи уповільнилася, що є позитивним сигналом для ринку.

На початку тижня курс біткоїна знаходився у боковому тренді, але останніми днями подолав важливий ціновий рівень у $31 000. Інвестори позитивно сприйняли новини про рівень інфляції у США та програш судової справи Комісією з цінних паперів та бірж (SEC) щодо класифікації цифрових активів.

Курс біткоїна за тиждень: BTC знову зростає
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте, на думку учасників ринку, це не дозволить запобігти чергового підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою вже цього місяця. Ймовірність, що ключова ставка за два тижні досягне діапазону 5,25-5,5%, становить 94,9%.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня біткоїн знизився на 1,8% через зростання ринкової невизначеності після відхилення попередніх заявок на спотовий біткоїн-ETF. Інституційні компанії внесли необхідні зміни й подали виправлені документи на повторний розгляд до SEC.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023