Курс біткоїна за тиждень: BTC знову зростає

Курс біткоїна за тиждень: BTC знову зростає

Фіатна вартість головного цифрового активу демонструє сталу позитивну динаміку на тлі статистичних звітів та регуляторних новин.

Курс біткоїна за тиждень (7-14 липня) зріс на 3,6% та наразі складає $31 300. Інфляція трохи уповільнилася, що є позитивним сигналом для ринку.

На початку тижня курс біткоїна знаходився у боковому тренді, але останніми днями подолав важливий ціновий рівень у $31 000. Інвестори позитивно сприйняли новини про рівень інфляції у США та програш судової справи Комісією з цінних паперів та бірж (SEC) щодо класифікації цифрових активів.

Курс біткоїна за тиждень: BTC знову зростає
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте, на думку учасників ринку, це не дозволить запобігти чергового підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою вже цього місяця. Ймовірність, що ключова ставка за два тижні досягне діапазону 5,25-5,5%, становить 94,9%.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня біткоїн знизився на 1,8% через зростання ринкової невизначеності після відхилення попередніх заявок на спотовий біткоїн-ETF. Інституційні компанії внесли необхідні зміни й подали виправлені документи на повторний розгляд до SEC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024