Курс біткоїна за тиждень: паритет між биками та ведмедями

Курс біткоїна за тиждень: паритет між биками та ведмедями

Ціна головного цифрового активу перебуває у боковому тренді на тлі ринкової невизначеності.

Курс біткоїна за тиждень (30 червня - 7 липня) знизився на 1,8% та наразі складає $30 200. Трейдери та інвестори поки не можуть досягти консенсусу щодо очікуваної динаміки вартості активу.

Цього тижня всі інвестиційні компанії, що подавали попередні заяви на запуск біткоїн-ETF, внесли необхідні правки та відправили повторні заяви до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

Курс біткоїна за тиждень: паритет між биками та ведмедями
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Регулятор розгляне їх протягом серпня-вересня цього року. Як і раніше, BlackRock вважається головним фаворитом на запуск біржового фонду на основі біткоїна до кінця 2023 року.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Причини занепокоєння

Трейдери та інвестори очікують на ще одне підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою, що може ускладнити доступ до кредитивних ресурсів на ринку. За таких умов попит на цифрові активи традиційно падає.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що імовірність того, що відсоткові ставки досягнуть 5,25-5,5% досягла рекордного рівня у 89,9%. Тож певна частина трейдерів фіксують прибутки за таких умов, що призводить до корекції на ринку.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна зріс на 2,1% на тлі активізації корпоративних власників монет (зокрема MicroStrategy) та реалізації нових проєктів. Від початку року курс біткоїна злетів на 81%, що значно вище за традиційні фінансові активи.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024