Курс біткоїна за тиждень: BTC закріпився вище $30 000

Курс біткоїна за тиждень: BTC закріпився вище $30 000

Бики утримують важливий ціновий рівень, що сприяє притоку інвестицій з боку інституційних інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень (23-30 червня) зріс на 2,1% та наразі складає $30 600. BTC зміцнює позиції через активізацію корпоративних власників монет та реалізацію нових проєктів.

Попри досить високу внутрішньоденну волатильність, біткоїн перебуває у боковому тренді. Fidelity подала офіційну заяву на біткоїн-ETF, тож попит інституційних інвесторів продовжує зростати на біржові продукти на основі біткоїна.

Курс біткоїна за тиждень: BTC закріпився вище $30 000
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

MicroStartegy додатково придбала 12 333 BTC, збільшивши свої сукупні резерви до 153 333 BTC. Така стратегія як створює додатковий бичачий тиск на ринку, так і слугує сигналом іншим інвесторам щодо доцільності накопичення монет за поточним курсом.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн нарешті вийшов за межі діапазону в $25 000-30 000 та стабілізувався вище психологічно важливої позначки. Проте на ринку діють протилежні чинники, що ускладнює прогнозування динаміки вартості активу.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 86,8% Федеральна резервна система ще раз підвищить базову процентну ставку на 25 б. п. Здорожчання кредитних ресурсів може призвести до тимчасової корекції. 30 червня також спливає термін дії біткоїн-опціонів на рекордну суму в $4,8 млрд, що може призвести до додаткової волатильності.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна злетів на 17,8% на тлі низки заяв на запуск біткоїн-ETF від великих інвестиційних компаній. Від початку року біткоїн зріс на 85%, а травень залишається єдиним місяцем, коли позитивну динаміку не було зафіксовано.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023