Курс біткоїна за тиждень: BTC закріпився вище $30 000

Курс біткоїна за тиждень: BTC закріпився вище $30 000

Бики утримують важливий ціновий рівень, що сприяє притоку інвестицій з боку інституційних інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень (23-30 червня) зріс на 2,1% та наразі складає $30 600. BTC зміцнює позиції через активізацію корпоративних власників монет та реалізацію нових проєктів.

Попри досить високу внутрішньоденну волатильність, біткоїн перебуває у боковому тренді. Fidelity подала офіційну заяву на біткоїн-ETF, тож попит інституційних інвесторів продовжує зростати на біржові продукти на основі біткоїна.

Курс біткоїна за тиждень: BTC закріпився вище $30 000
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

MicroStartegy додатково придбала 12 333 BTC, збільшивши свої сукупні резерви до 153 333 BTC. Така стратегія як створює додатковий бичачий тиск на ринку, так і слугує сигналом іншим інвесторам щодо доцільності накопичення монет за поточним курсом.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн нарешті вийшов за межі діапазону в $25 000-30 000 та стабілізувався вище психологічно важливої позначки. Проте на ринку діють протилежні чинники, що ускладнює прогнозування динаміки вартості активу.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 86,8% Федеральна резервна система ще раз підвищить базову процентну ставку на 25 б. п. Здорожчання кредитних ресурсів може призвести до тимчасової корекції. 30 червня також спливає термін дії біткоїн-опціонів на рекордну суму в $4,8 млрд, що може призвести до додаткової волатильності.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна злетів на 17,8% на тлі низки заяв на запуск біткоїн-ETF від великих інвестиційних компаній. Від початку року біткоїн зріс на 85%, а травень залишається єдиним місяцем, коли позитивну динаміку не було зафіксовано.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024