Курс біткоїна за тиждень: занепокоєння на ринку

Курс біткоїна за тиждень: занепокоєння на ринку

Заяви Джерома Павелла не викликають оптимізму в інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень (9-16 червня) знизився на 3,5% та наразі складає $25 600. BTC корегується на тлі планів голови Федеральної резервної системи (ФРС) щодо подальшої боротьби з інфляцією.

Повільне відновлення ціни біткоїна було перервано рішенням ФРС щодо процентних ставок. Базова ставка залишилася у діапазоні 5-5,25% і вперше за понад рік не була підвищена регулятором.

Курс біткоїна за тиждень: занепокоєння на ринку
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте заяви Джерома Павелла викликають занепокоєння в учасників ринку, що цикл підвищень ще не закінчився. Курс біткоїна навіть короткостроково падав нижче $25 000, але частково відновився протягом останньої доби.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн торгується у боковому тренді між основними рівнями підтримки та опору: $25 000 та $30 000 відповідно. Наразі головний цифровий актив тестує нижній рівень цього діапазону, тому для биків вкрай важливо попередити подальше падіння ціни.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що вірогідність ще одного підвищення ставок становить 72%. У такому разі кредитні ресурси на ринку можуть стати ще дорожчими, що зіграє на руку ведмедям.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на 2,3% через позови Комісії з цінних паперів та бірж проти великих бірж Binance та Coinbase. Проте від початку року біткоїн демонструє стале зростання, що перевищує 50%.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023