Курс біткоїна за тиждень: занепокоєння на ринку

Курс біткоїна за тиждень: занепокоєння на ринку

Заяви Джерома Павелла не викликають оптимізму в інвесторів.

Курс біткоїна за тиждень (9-16 червня) знизився на 3,5% та наразі складає $25 600. BTC корегується на тлі планів голови Федеральної резервної системи (ФРС) щодо подальшої боротьби з інфляцією.

Повільне відновлення ціни біткоїна було перервано рішенням ФРС щодо процентних ставок. Базова ставка залишилася у діапазоні 5-5,25% і вперше за понад рік не була підвищена регулятором.

Курс біткоїна за тиждень: занепокоєння на ринку
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Проте заяви Джерома Павелла викликають занепокоєння в учасників ринку, що цикл підвищень ще не закінчився. Курс біткоїна навіть короткостроково падав нижче $25 000, але частково відновився протягом останньої доби.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн торгується у боковому тренді між основними рівнями підтримки та опору: $25 000 та $30 000 відповідно. Наразі головний цифровий актив тестує нижній рівень цього діапазону, тому для биків вкрай важливо попередити подальше падіння ціни.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що вірогідність ще одного підвищення ставок становить 72%. У такому разі кредитні ресурси на ринку можуть стати ще дорожчими, що зіграє на руку ведмедям.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на 2,3% через позови Комісії з цінних паперів та бірж проти великих бірж Binance та Coinbase. Проте від початку року біткоїн демонструє стале зростання, що перевищує 50%.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024