Курс біткоїна за тиждень: значні коливання

Курс біткоїна за тиждень: значні коливання

Атака SEC на провідні біржі викликала волатильність на ринку, але курс біткоїна сильно не постраждав.

Курс біткоїна за останній тиждень (2-9 червня) знизився на 2,5% та наразі складає $26 500. Позови Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) до Binance та Coinbase призвели до короткострокової паніки на ринку та корекції курсу.

На початку тижня біткоїн торгувався у боковому каналі, але обвинувачення регулятора проти двох великих бірж призвели до того, що 6 червня курс BTC впав до $25 500, але вже наступного дня він майже відновив свої позиції.

Курс біткоїна за тиждень: значні коливання
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Найбільш постраждали від ініціатив регулятора альткоїни, що були віднесені до незареєстрованих цінних паперів. Як відомо, SEC класифікує біткоїн як товар, а не цінний папір (адже він не має керівного органу чи централізованої емісії).

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Уже майже три місяці біткоїн коливається у боковому діапазоні $25 000-30 000. Наближення халвінгу та відновлення позицій майнерів слугують позитивними сигналами, але високі процентні ставки стримують биків.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з ймовірністю у 78% Федеральна резервна система (ФРС) не підвищуватиме процентні ставки наступного тижня. Проте більшість учасників ринку очікують на остаточне рішення через загальну регуляторну невизначеність і не реалізують високоризикових стратегій.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна помірно зріс на 2,5%. Інвестори позитивно оцінили новини про підвищення стелі держборгу США. Цей сценарій підвищує ймовірність спрямування додаткової ліквідності до галузі та створення умов для зростання курсу BTC у середньостроковій перспективі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024