Курс біткоїна за тиждень: значні коливання

Курс біткоїна за тиждень: значні коливання

Атака SEC на провідні біржі викликала волатильність на ринку, але курс біткоїна сильно не постраждав.

Курс біткоїна за останній тиждень (2-9 червня) знизився на 2,5% та наразі складає $26 500. Позови Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) до Binance та Coinbase призвели до короткострокової паніки на ринку та корекції курсу.

На початку тижня біткоїн торгувався у боковому каналі, але обвинувачення регулятора проти двох великих бірж призвели до того, що 6 червня курс BTC впав до $25 500, але вже наступного дня він майже відновив свої позиції.

Курс біткоїна за тиждень: значні коливання
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Найбільш постраждали від ініціатив регулятора альткоїни, що були віднесені до незареєстрованих цінних паперів. Як відомо, SEC класифікує біткоїн як товар, а не цінний папір (адже він не має керівного органу чи централізованої емісії).

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Уже майже три місяці біткоїн коливається у боковому діапазоні $25 000-30 000. Наближення халвінгу та відновлення позицій майнерів слугують позитивними сигналами, але високі процентні ставки стримують биків.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з ймовірністю у 78% Федеральна резервна система (ФРС) не підвищуватиме процентні ставки наступного тижня. Проте більшість учасників ринку очікують на остаточне рішення через загальну регуляторну невизначеність і не реалізують високоризикових стратегій.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна помірно зріс на 2,5%. Інвестори позитивно оцінили новини про підвищення стелі держборгу США. Цей сценарій підвищує ймовірність спрямування додаткової ліквідності до галузі та створення умов для зростання курсу BTC у середньостроковій перспективі.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024