ФРС спровокувала падіння курсу BTC

ФРС спровокувала падіння курсу BTC

Пресконференція Голови ФРС Джерома Пауелла викликала значне занепокоєння в інвесторів.

Курс біткоїна протягом останньої доби впав на 3,7% та вперше за три місяці опинився нижче рівня у $25 000. Про це свідчать дані CoinGecko.

Федеральна резервна система (ФРС) США вперше за останні 10 засідань відмовилася від підвищення процентних ставок. Наразі базова облікова ставка знаходиться у діапазоні 5-5,25%, що відповідає максимуму за останні 15 років.

ФРС спровокувала падіння курсу BTC
Курс BTC/USD за останні 24 години. Джерело: CoinGecko.

Проте виступ Голови ФРС Джерома Пауелла окреслив плани щодо подальшої боротьби з інфляцією, доки вона не знизиться до цільового рівня у 2% на рік. Хоча рішення щодо майбутньої динаміки процентної ставки ще не прийняті, більшість інвесторів сприйняли ці заяви з песимізмом.

Очікування учасників ринку

Джером Пауелл також зазначив, що регулятор уже близький до піка ставок цього циклу. Більшість інвесторів інтерпретує це як високу ймовірність ще одного підвищення на наступному засіданні у липні й продовження стримувальної грошово-кредитної політики.

Консенсус-прогноз експертів засвідчує, що регулятор може ще раз підвищити ставки на 25 б. п., після чого вони, вірогідно, досягнуть максимуму. Дані ф’ючерсних контрактів вказують на ймовірність у 72% ще одного підвищення ставок до 5,25-5,5% наступного місяця.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка курсу біткоїна

Минулого тижня курс біткоїн знизився на 2,3% на тлі позовів Комісії з цінних паперів та бірж проти великих бірж Binance та Coinbase. Проте від початку року біткоїн зріс на 50% та є одним із найдинамічніших активів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024