Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція

Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція

Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів.

Курс біткоїна за останній тиждень знизився на 1,9% та наразі складає $26 429. BTC корегується на фоні високої інфляції у Великій Британії та відсутності значного прогресу щодо перегляду ліміту державного боргу в США.

У першій половині тижня біткоїн торгувався у боковому тренді та навіть демонстрував певне зростання. Проте рекордна інфляція у Великій Британії вказує на те, що перехід до стимулюючої грошово-кредитної політики може не відбутися швидко.

Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Дискусії щодо чергового підвищення стелі держборгу США також є не досить продуктивними. Тому рейтингове агентство Fitch і розглядає можливість знизити кредитний рейтинг США, що знижує попит з боку інвесторів та трейдерів на традиційних та цифрових ринках.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн торгується у боковому тренді між основними рівнями підтримки та опору: $25 000 та $30 000 відповідно. Учасники ринку очікують пом’якшення монетарної політики. Проте все ще немає достатньої інформації про графік та обсяги перегляду процентних ставок центробанками.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що вірогідність ще одного підвищення ставок зросла до 36%. Отже, значна кількість інвесторів занепокоєна тим, що Федеральна резервна система продовжить обмежувати пропозицію грошей на ринку.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня біткоїн показав незначне зростання у 2,3% через реалізацію низки інвестиційних проєктів. Багато з них були представлені на конференції Bitcoin 2023. Від початку року біткоїн зріс приблизно на 60%.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023