Курс біткоїна за тиждень: помірне зростання

Курс біткоїна за тиждень: помірне зростання

Головний цифровий актив дорожчає на фоні реалізації багатьох інноваційних проєктів.

Курс біткоїна за тиждень зріс на 2,3% та наразі складає $26 900. BTC зміцнює позиції через зростання попиту інституціональних інвесторів.

Регуляторні плани центробанків вже були повністю враховані учасниками ринку, й наразі довгострокові й корпоративні інвестори визначають динаміку ринку. Зокрема, компанія Tether повідомила, що інвестуватиме щонайменше 15% свого прибутку в BTC.

Курс біткоїна за тиждень: помірне зростання
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

На блокчейні Біткоїна також реалізується чимало нових проєктів, включаючи Taproot Assets та маркетплейси з використанням смарт-контрактів RGB. Таким чином попит на технології Біткоїна зростають, що збільшує його фундаментальну ринкову вартість.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вже декілька місяців (за виключенням декількох днів) знаходиться у боковому діапазоні $25 000-30 000. Як бики, так і ведмеді поки не мають достатніх резервів для встановлення нового тренду, але наближення халвінгу сприяє позитивним настроям трейдерів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 62% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Проте ризики ще одного зростання на 25 б. п. все ще залишаються досить значними – 38%.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на понад 6%. Чутки щодо продажу монет урядом США негативно вплинули на курс BTC, хоча вони згодом і були спростовані. Від початку року біткоїн зріс приблизно на 62% та залишається одним із найприбутковіших активів для довгострокового інвестування.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023