Курс біткоїна за тиждень: помірне зростання

Курс біткоїна за тиждень: помірне зростання

Головний цифровий актив дорожчає на фоні реалізації багатьох інноваційних проєктів.

Курс біткоїна за тиждень зріс на 2,3% та наразі складає $26 900. BTC зміцнює позиції через зростання попиту інституціональних інвесторів.

Регуляторні плани центробанків вже були повністю враховані учасниками ринку, й наразі довгострокові й корпоративні інвестори визначають динаміку ринку. Зокрема, компанія Tether повідомила, що інвестуватиме щонайменше 15% свого прибутку в BTC.

Курс біткоїна за тиждень: помірне зростання
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

На блокчейні Біткоїна також реалізується чимало нових проєктів, включаючи Taproot Assets та маркетплейси з використанням смарт-контрактів RGB. Таким чином попит на технології Біткоїна зростають, що збільшує його фундаментальну ринкову вартість.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн вже декілька місяців (за виключенням декількох днів) знаходиться у боковому діапазоні $25 000-30 000. Як бики, так і ведмеді поки не мають достатніх резервів для встановлення нового тренду, але наближення халвінгу сприяє позитивним настроям трейдерів.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 62% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки наступного місяця. Проте ризики ще одного зростання на 25 б. п. все ще залишаються досить значними – 38%.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна знизився на понад 6%. Чутки щодо продажу монет урядом США негативно вплинули на курс BTC, хоча вони згодом і були спростовані. Від початку року біткоїн зріс приблизно на 62% та залишається одним із найприбутковіших активів для довгострокового інвестування.

Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023