Курс біткоїна за тиждень: значна волатильність

Курс біткоїна за тиждень: значна волатильність

В останні дні спостерігаються коливання курсу біткоїна в обидва боки.

Курс біткоїна за тиждень знизився на 9,1% та наразі складає $26 600. BTC корегується на фоні регуляторної невизначеності та планів деяких компаній залишити юрисдикцію США.

У першій половині тижня біткоїн знаходився у боковому тренді, але згодом ведмеді почали перехоплювати ініціативу. Проте сповільнення інфляції нижче 5% надало короткостроковий імпульс біткоїну, і він подолав ціновий рівень у $28 000. Втім ситуація кардинально змінилася менш ніж за добу.

Курс біткоїна за тиждень: значна волатильність
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Чутки щодо продажу частки біткоїнів урядом США (які згодом не підтвердилися) спровокували корекцію курсу. До того ж компанії, що надають торговельні послуги з торгівлі біткоїнами та цифровими активами Jane Street Group та Jump Crypto оголосили про плани залишити американську юрисдикцію.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Попри звіт про інфляцію та інші статистичні дані, біткоїн не виходить за межі свого діапазону в $25 000 та $30 000 відповідно. Як це часто буває, після невдалого тестування рівня опору в $30 000 учасники ринку можуть перейти до тестування рівня підтримки.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з вірогідністю у 88% Федеральна резервна система не підвищуватиме процентні ставки на наступному засіданні у червні. Отже, регуляторне середовище може покращитися для біткоїна вже найближчим часом.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна перебував у боковому тренді. Після підвищення процентних ставок на 25 б. п. він дещо скорегувався, але майже відновив власні позиції на фоні нової хвилі банківської кризи. Від початку року біткоїн додав понад 62% до своєї ринкової капіталізації.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024