Парагвай ділитиметься надлишками електроенергії з майнерами

Парагвай ділитиметься надлишками електроенергії з майнерами

Уряд має намір скористатися вигідними пропозиціями та продавати електроенергію компаніям, що займаються видобутком біткоїнів.

Парагвай продаватиме надлишки гідроенергії майнінговим компаніям у рамках своєї нової стратегії економічного розвитку. Про це повідомляє Bitcoin.com.

Міністр промисловості й торгівлі Парагваю Хав'єр Гіменес зауважив, що уряд має намір скористатися вигідними пропозиціями та продавати надлишкову електроенергію майнінговим компаніям, які легально працюють у країні. Гіменес наголосив, що продаж парагвайської електроенергії компаніям, що видобувають біткоїни, є частиною урядової стратегії. Тому влада Парагваю вирішила продовжити забезпечувати електроенергією майнерів біткоїнів, які мають стабільний попит на неї.

За оцінками Гіменеса, країні знадобиться три роки, щоб перейти на використання 50% виробленої енергії. Наразі використовується лише 20% енергії, що виробляється системою гребель гідроелектростанції Ітайпу, яка є однією з найбільших у світі. Частина цього надлишку енергії наразі перенаправляється до Бразилії, яка платить третину від того, що платять за цю ж енергію деякі компанії, що займаються видобутком біткоїнів.

Разом з тим, міністр наголосив, що в країні будуть боротися з нелегальним майнерами. Відтак, нещодавно від електромережі відрізали дата-центр з 2700 пристроями, власники якого ухилялися від сплати за використану електроенергію.

Розвиток майнінгової індустрії

Останнім часом у Парагваї почав швидко розвиватись майнінг біткоїнів, що змусило владу намагатись ввести індустрію у правове поле. Ситуацію почало ускладнювати те, що багато майнерів почали під'єднуватись до електромережі незаконно, через що дехто з постачальників почав скаржитись на перевантаження та інші проблеми попри значні енергетичні ресурси в країні.

Поліція відреагувала на це, розпочавши репресії. З початку цього року було проведено 17 рейдів на нелегальні ферми, загалом правоохоронці вилучили понад 5000 ASIC-майнерів. Уряд Парагваю навіть звернувся до законодавців з проханням розробити законопроєкт, який би дозволив ув'язнювати нелегальних майнерів на термін до 10 років.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Економічні вигоди

Проте, якщо придушити розвиток майнінгової індустрії, економіка Парагваю щорічно втрачатиме понад $200 млн. Відповідні розрахунки надав співзасновник і головний стратег компанії Hashlabs Mining Джаран Меллеруд.

То ж наразі фірми, що займаються видобутком біткоїнів, повинні зареєструватися та отримати дозвіл від Міністерства промисловості та торгівлі Парагваю.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024