Bitfarms витратить на модернізацію обладнання $240 млн

Bitfarms витратить на модернізацію обладнання $240 млн

Компанія має намір придбати 88 000 високоефективних майнерів.

Компанія Bitfarms інвестує близько $240 млн у модернізацію обладнання для майнінгу біткоїнів, щоб залишатися прибутковою після халвінгу в 2024 році. Про це повідомляє Cointelegraph.

За словами фінансового директора Bitfarms Джеффрі Лукаса, компанія збирається придбати 88 000 високоефективних біткоїн-майнерів. Для досягнення цієї мети фірма вже продала запас біткоїнів, видобутих за два місяці.

«Трансформаційна модернізація майнінгового парку дозволить Bitfarms збільшити масштаб і прибутковість на тлі халвінгу», – повідомив Лукас, додавши, що хешрейт зросте до 21 EH/s, а операційна потужність – на 83%, до 440 МВт.

Раніше Bitfarms придбала 35 888 майнерів Bitcoin Miner T21 від Bitmain. Серед інших заходів – реалізація опціону на придбання ще 28 000 майнерів T21 та подальша купівля 19 280 майнерів Bitmain T21, 3888 майнерів Bitmain S21 та 740 гідромайнерів Bitmain S21.

Готовність Bitfarms до халвінгу

Халвінг Біткоїна, подія, під час якої винагорода за видобуток блоку зменшується вдвічі, значно впливає на прибутковість майнінгових компаній. Задля збереження рентабельності майнерам необхідно підвищити ефективність своїх операцій. Велике значення має собівартість видобутку одного біткоїна.

Згідно з дослідженням компанії Cantor Fitzgeral, у компанії Bitfarms не має виникнути проблем з прибутковістю, якщо курс біткоїна не опуститься нижче за позначку $45 500. До того ж компанія збирається суттєво оновити свій парк протягом 2024 року, що також збільшить її прибутковість. Із цією метою Bitfarms придбала 51 908 установок для видобутку біткоїна у китайського виробника Bitmain.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Найперспективніша майнінгова компанія

Згідно з даними компанії Benchmark, на сьогоднішній день найбільш конкурентоспроможною після халвінгу може стати компанія Bitdeer. Справа в тому, що основні потужності компанії розташовані в Сінгапурі, де вартість електроенергії всього $0,04 за КВт/год. До того ж компанія масштабувала свій бізнес у галузь штучного інтелекту.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024