Bitfarms витратить на модернізацію обладнання $240 млн

Bitfarms витратить на модернізацію обладнання $240 млн

Компанія має намір придбати 88 000 високоефективних майнерів.

Компанія Bitfarms інвестує близько $240 млн у модернізацію обладнання для майнінгу біткоїнів, щоб залишатися прибутковою після халвінгу в 2024 році. Про це повідомляє Cointelegraph.

За словами фінансового директора Bitfarms Джеффрі Лукаса, компанія збирається придбати 88 000 високоефективних біткоїн-майнерів. Для досягнення цієї мети фірма вже продала запас біткоїнів, видобутих за два місяці.

«Трансформаційна модернізація майнінгового парку дозволить Bitfarms збільшити масштаб і прибутковість на тлі халвінгу», – повідомив Лукас, додавши, що хешрейт зросте до 21 EH/s, а операційна потужність – на 83%, до 440 МВт.

Раніше Bitfarms придбала 35 888 майнерів Bitcoin Miner T21 від Bitmain. Серед інших заходів – реалізація опціону на придбання ще 28 000 майнерів T21 та подальша купівля 19 280 майнерів Bitmain T21, 3888 майнерів Bitmain S21 та 740 гідромайнерів Bitmain S21.

Готовність Bitfarms до халвінгу

Халвінг Біткоїна, подія, під час якої винагорода за видобуток блоку зменшується вдвічі, значно впливає на прибутковість майнінгових компаній. Задля збереження рентабельності майнерам необхідно підвищити ефективність своїх операцій. Велике значення має собівартість видобутку одного біткоїна.

Згідно з дослідженням компанії Cantor Fitzgeral, у компанії Bitfarms не має виникнути проблем з прибутковістю, якщо курс біткоїна не опуститься нижче за позначку $45 500. До того ж компанія збирається суттєво оновити свій парк протягом 2024 року, що також збільшить її прибутковість. Із цією метою Bitfarms придбала 51 908 установок для видобутку біткоїна у китайського виробника Bitmain.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Найперспективніша майнінгова компанія

Згідно з даними компанії Benchmark, на сьогоднішній день найбільш конкурентоспроможною після халвінгу може стати компанія Bitdeer. Справа в тому, що основні потужності компанії розташовані в Сінгапурі, де вартість електроенергії всього $0,04 за КВт/год. До того ж компанія масштабувала свій бізнес у галузь штучного інтелекту.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024