Рекордним зростанням BTC скористалися ранні майнери

Рекордним зростанням BTC скористалися ранні майнери

Ралі біткоїна змусило одного з власників монет розпродати запаси 2010 року.

Стрімке зростання ціни біткоїна протягом останнього місяця призвело до того, що деякі ранні майнери почали продавати свої «старі біткоїни», що в підсумку спричинило тиск на курс. Відповідні дані надає аналітичний сервіс CryptoQuant.

Так, аналітики зауважили, що незадовго до того, як біткоїн досяг нового максимуму близько $69 000, а потім упав до $62 000 у вівторок, 1000 біткоїнів на суму близько $69 млн було переказано на Coinbase з адрес, які, на думку дослідницької фірми, пов'язані з майнерами.

За наявними даними, 1000 BTC було видобуто ще в 2010 році, коли 1 біткоїн коштував $0,28. Деякі експерти припустили, що «скидання» такої суми стало щонайменше однією з причин корекції курсу біткоїна до позначок нижче за $62 000.

«Враховуючи, що в книзі біржових замовлень на кожні $100 зміни ціни припадає 5–10 біткоїнів ліквідності, розпродаж на 1000 біткоїнів з великою ймовірністю викликав значне падіння курсу», – сказав аналітик CryptoQuant Бредлі Парк.

Ситуація з курсом

5 березня курс біткоїна досяг на централізованій біржі Coinbase історичного максимуму в $69 000, проте потім ліквідація ордерів спричинила миттєву корекцію. Станом на 6 березня головний цифровий актив торгується на $67 500.

Передбачається, що головним драйвером зростання активу виступили спотові біткоїн-ETF, схвалені Комісією з цінних паперів і бірж у січні цього року. Оновлення цінового максимуму в період до халвінгу відбувається вперше в історії Біткоїна.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Втрати трейдерів через корекцію

Після того як 5 березня курс BTC знизився більш ніж на 14% з нового історичного максимуму, трейдери, які використовують ф'ючерси, втратили близько $1 млрд.

На думку аналітиків, переважна більшість спекуляцій з ціною походила від трейдерів, які відкривали довгі позиції в очікуванні того, що біткоїн проб'є новий історичний максимум і втримається вище за позначку $70 000.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024