Біткоїн оновив історичний максимум

Біткоїн оновив історичний максимум

Рекорд був встановлений на американській біржі Coinbase, втім BTC досяг $69 000 не на всіх торговельних платформах.

5 березня курс біткоїна у моменті перевищив $69 000 на централізованій біржі Coinbase. Про це повідомляє CoinDesk.

Під час чергового штурму бикам вдалося короткостроково подолати ключовий рівень опору на рівні у $69 000. Але значна кількість ордерів на продаж призвела до миттєвої корекції. До того ж на деяких біржах (на зразок Binance) біткоїн лише в моменті торкнувся $69 000 і поки що не перевищував цієї позначки.

Біткоїн оновив історичний максимум
Динаміка курсу BTC/USD на Binance. Джерело: Binance.

Головним драйвером зростання активу виступили спотові біткоїн-ETF, що були схвалені Комісією з цінних паперів та бірж у січні цього року. Оновлення цінового максимуму в період до халвінгу відбувається вперше в історії Біткоїна.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Попередній максимум

Попереднього історичного максимуму було досягнуто у листопаді 2021 року, коли біткоїн досяг рівно $69 000. До зростання призвело більше прийняття активу у світі, визнання його статусу законного платіжного засобу у Сальвадорі та висока інфляція у США.

Проте у 2022 році почався ведмежий ринок, що був викликаний підняттям процентних ставок регуляторами та банкрутством низки компаній, у тому числі Terra, Three Arrows Capita, Celsius тощо.

Прогнози на цей цикл

Більшість учасників ринку очікує на продовження позитивного тренду. Зокрема аналітик Том Лі спрогнозував, що біткоїн у найближчі місяці досягне $150 000. А Біткоїн-експерт Туур Демеєстр вважає, що BTC може сягнути і $600 000 через пом’якшення грошово-кредитної політики у США.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024