За день майнери заробили рекордні $44 млн

За день майнери заробили рекордні $44 млн

Ця сума охоплює субсидію за здобуті блоки (6,25 BTC) і комісії за транзакції.

12 листопада майнери біткоїна заробили $44 млн у вигляді винагород за видобуті блоки, що є рекордним показником у 2023 році. Відповідні дані надав Blockchain.com.

За день майнери заробили рекордні $44 млн
Графік доходів за майнінг біткоїнів. Джерело: Blockchain.com.

Наразі майнери отримують 6,25 BTC за кожен успішно здобутий блок на додаток до комісійних за транзакції. 12 листопада щоденна винагорода майнерів перевищила $44 млн, що востаннє спостерігалося у квітні 2022 року.

Тенденції на ринку

У період із квітня 2022 року по листопад 2023 року падіння доходів майнерів біткоїнів у світі було зумовлено кількома факторами. Це ведмежий ринок, що затягнувся, негативні настрої інвесторів, пов'язані з шахрайством і крахом екосистем, а також недружнє законодавство, що не дозволяє інвесторам вільно здійснювати операції з біткоїном. Проте 2023 року стався загальний перелом тенденції. Внаслідок зростання ринкових цін та підвищення інтересу до них з боку широких мас майнінгова спільнота протягом року спостерігала зростання доходів.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність лідерів ринку

Виторг найбільшої майнінгової компанії Marathon Digital Holdings у третьому кварталі 2023 року зріс на 670% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Компанія частково пояснює поліпшення фінансових результатів зростанням видобутку біткоїнів.

Своєю чергою, інша публічна майнінгова компанія CleanSpark збільшила власний хешрейт до 10 EH/s. Тепер вона поступається цим показником лише небагатьом конкурентам.

Таким чином, великі майнінгові компанії нарощують потужності, готуючись до майбутнього халвінгу, який має відбутися у квітні 2024 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024