Виторг Marathon Digital зріс на 670%

Виторг Marathon Digital зріс на 670%

Компанії вдалося поліпшити показники завдяки зростанню видобутку біткоїнів.

У третьому кварталі 2023 року виторг найбільшої майнінгової компанії Marathon Digital Holdings збільшився на 670% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Згідно з опублікованими 8 листопада результатами, чистий прибуток Marathon у третьому кварталі становив $64,1 млн. Компанія частково пояснює поліпшення фінансових результатів зростанням видобутку біткоїнів на 467% – з 6,7 видобутих BTC на день у третьому кварталі 2022 року до 37,9 BTC на день у третьому кварталі 2023 року. Аналогічно хешрейт Marathon зріс на 403% за той самий період.

Частково зростання хешрейту Marathon пояснюється відкриттям нової гідроелектростанції потужністю 27 мегаватів у Парагваї.

За словами генерального директора та голови ради директорів Marathon Фреда Тіля, цей значний прогрес допоміг зміцнити баланс компанії напередодні халвінгу, наміченого на квітень 2024 року.

Обмін векселів на суму $417 млн, що завершився у вересні, дозволив скоротити довгострокову заборгованість Marathon до 56% і заощадити понад $100 млн.

«Вперше за останні два роки наша сукупна сума грошових коштів та біткоїнів перевищила суму боргу на кінець кварталу», – додав Тіль.

При цьому Marathon, як і раніше, прагне збільшення хешрейту в короткостроковій і середньостроковій перспективі. На даний час хешрейт становить 23,1 EH/s, але компанія має намір збільшити його до 26 EH/s, а 2024 року – ще на 30%.

Ціна акцій компанії Marathon (MARA) впала на 6,9%, до $8,55, але після опублікування звіту 8 листопада про прибутки – зросла на 4,3%.

Marathon Digital накопичує біткоїни

Згідно з даними на початок листопада, Marathon Digital володіє 13 726 BTC. Це близько 30% від усіх біткоїн-активів, які перебувають під управлінням публічних майнінгових компаній. До стратегії накопичення BTC компанія перейшла напередодні майбутнього халвінгу Біткоїна. Він має відбутися навесні 2024 року, знизивши винагороду для майнерів удвічі.

Marathon управляє 150 000 майнінгових установок із сумарним хешрейтом 23,1 EH/s, що становить 4,8% від загальної потужності мережі Біткоїна. Капіталізація компанії – $1,64 млрд.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг на звалищах

Marathon Digital нещодавно запустила пілотний проєкт з видобутку біткоїнів на метані в американському штаті Юта. Цей газ одержують на сміттєзвалищах. Майнер у межах тесту вже розгорнув обладнання потужністю 280 кіловат.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024