Marathon Digital обійшов конкурентів за запасом біткоїнів

Marathon Digital обійшов конкурентів за запасом біткоїнів

Майнінгова компанія станом на зараз володіє понад 13 700 BTC.

Майнінгова компанія Marathon Digital наразі володіє 13 726 BTC. Це близько третини від усіх біткоїн-активів, які перебувають під управлінням публічних компаній, що займаються майнінгом, свідчать дані CoinGecko.

Marathon управляє 150 000 майнінгових установок із сумарним хешрейтом 23,1 EH/s, що становить 4,8% від загальної потужності мережі Біткоїна. Капіталізація компанії становить $1,64 млрд. За останній рік вона отримала $17 млн доходу.

Marathon Digital обійшов конкурентів за запасом біткоїнів
Скільки біткоїнів у найбільших майнінгових компаній. Дані CoinGecko.

14 найбільших компаній з видобутку біткоїнів нині володіють загалом 38 903 BTC. Однак це лише 0,18% від максимальної кількості BTC у 21 млн і значно менше, ніж у компанії MicroStrategy (152 333 BTC).

Marathon Digital, Hut 8 Mining Corp та Riot Platforms входять до трійки найбільших публічно зареєстрованих компаній з видобутку біткоїнів. Ці три компанії в сукупності володіють 30 401 BTC, або 78% від загальної кількості BTC серед провідних майнінгових компаній.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

До чого готуються майнери

Багато майнерів перейшли в стадію накопичення біткоїнів. Така стратегія пов'язана з халвінгом Біткоїна, що наближається. Він має відбутися навесні 2024 року, знизивши винагороду для майнерів удвічі.

Враховуючи, що після халвінгу ціна біткоїна найчастіше демонструє зростання, майнінгові компанії зараз намагаються якнайменше продавати видобуті BTC. Це дозволить реалізувати їх у майбутньому за вигіднішою ціною.

Як Marathon видобуває біткоїни

Крім стандартного видобутку біткоїнів від загальної енергомережі та відновлюваних джерел, компанія Marathon Digital запустила пілотний проєкт з видобутку біткоїнів на сміттєзвалищах. Для цього використовується метан, отриманий із відходів, який за допомогою спеціального обладнання конвертується в електроенергію. Це дозволяє здешевити видобуток біткоїнів та поліпшити екологію.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023