Marathon Digital обійшов конкурентів за запасом біткоїнів

Marathon Digital обійшов конкурентів за запасом біткоїнів

Майнінгова компанія станом на зараз володіє понад 13 700 BTC.

Майнінгова компанія Marathon Digital наразі володіє 13 726 BTC. Це близько третини від усіх біткоїн-активів, які перебувають під управлінням публічних компаній, що займаються майнінгом, свідчать дані CoinGecko.

Marathon управляє 150 000 майнінгових установок із сумарним хешрейтом 23,1 EH/s, що становить 4,8% від загальної потужності мережі Біткоїна. Капіталізація компанії становить $1,64 млрд. За останній рік вона отримала $17 млн доходу.

Marathon Digital обійшов конкурентів за запасом біткоїнів
Скільки біткоїнів у найбільших майнінгових компаній. Дані CoinGecko.

14 найбільших компаній з видобутку біткоїнів нині володіють загалом 38 903 BTC. Однак це лише 0,18% від максимальної кількості BTC у 21 млн і значно менше, ніж у компанії MicroStrategy (152 333 BTC).

Marathon Digital, Hut 8 Mining Corp та Riot Platforms входять до трійки найбільших публічно зареєстрованих компаній з видобутку біткоїнів. Ці три компанії в сукупності володіють 30 401 BTC, або 78% від загальної кількості BTC серед провідних майнінгових компаній.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

До чого готуються майнери

Багато майнерів перейшли в стадію накопичення біткоїнів. Така стратегія пов'язана з халвінгом Біткоїна, що наближається. Він має відбутися навесні 2024 року, знизивши винагороду для майнерів удвічі.

Враховуючи, що після халвінгу ціна біткоїна найчастіше демонструє зростання, майнінгові компанії зараз намагаються якнайменше продавати видобуті BTC. Це дозволить реалізувати їх у майбутньому за вигіднішою ціною.

Як Marathon видобуває біткоїни

Крім стандартного видобутку біткоїнів від загальної енергомережі та відновлюваних джерел, компанія Marathon Digital запустила пілотний проєкт з видобутку біткоїнів на сміттєзвалищах. Для цього використовується метан, отриманий із відходів, який за допомогою спеціального обладнання конвертується в електроенергію. Це дозволяє здешевити видобуток біткоїнів та поліпшити екологію.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024