CleanSpark суттєво наростив майнінгові потужності

CleanSpark суттєво наростив майнінгові потужності

Компанія активно зайнялася оптимізацією програмного забезпечення та модернізацією обладнання з видобутку BTC.

Американська публічна майнінгова компанія CleanSpark збільшила свій хешрейт до 10 EH/s. Тепер вона поступається за цим показником лише небагатьом конкурентам, повідомили на офіційному сайті майнера.

Досягти цього результату компанія змогла за рахунок оптимізації програмного забезпечення та модернізації майнінгових пристроїв. У результаті енергоефективність парку обладнання CleanSpark досягла позначки 27,8 J/TH.

Також у CleanSpark повідомили, що нещодавно придбали нові «асіки» Antminer S21, постачання яких заплановано на початок 2024 року. Після підключення до мережі компанія розраховує досягти сумарного хешрейту понад 20 EH/s. При цьому ефективність S21 становить 17,5 J/TH, що майже на 20% вище, ніж у XP. Як стало відомо, компанія вирішила позбутися застарілих пристроїв Antminer S19 XP від Bitmain.

Про компанію CleanSpark

CleanSpark – це американська компанія, заснована в 1987 році (штаб-квартира знаходиться в Хендерсоні, штат Невада). Нині компанія працює у трьох сегментах: енергетичному, цифрового агентства та видобутку біткоїнів.

Хешрейт компанії на сьогодні максимально наблизився до її конкурента Riot Platforms (11 EH/s). Але їй ще далеко до Marathon Digital (19 EH/s) та Riot Blockchain (15 EH/s).

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність майнінгових компаній

У вересні значно зросла активність публічних майнінгових компаній: Marathon Digital, Riot Blockchain та CleanSpark. Вони значно збільшили видобуток біткоїнів, що позитивно вплинуло на ціни їхніх акцій.

Так, Marathon Digital видобула 1242 BTC, що на 245% більше, ніж роком раніше. Riot Blockchain також збільшила виробництво біткоїнів на 9% порівняно з попереднім місяцем – 362 BTC. CleanSpark досягла найкращих показників за квартал і фінансовий рік в історії, видобувши 643 BTC у вересні та 6903 BTC за фінансовий рік з жовтня 2022 по вересень 2023 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023