Біткоїн-майнери заробили за квартал $184 млн

Біткоїн-майнери заробили за квартал $184 млн

Обсяг комісійних виплат у другому кварталі 2023 року зріс на 270%.

У другому кварталі 2023 року майнери на комісіях заробили $184 млн, що більше за аналогічні надходження за весь минулий рік. Відповідні дані подає аналітична платформа CoinMetrics, повідомляє Cointelegraph.

Біткоїн-майнери заробили за квартал $184 млн
Заробіток Біткоїн-майнерів на комісіях. Джерело: CoinMetrics

Надходження у розмірі $184 млн збільшились на понад 270% порівняно з першим кварталом 2023 року. На думку аналітиків, різке зростання комісій пов'язане з нещодавнім стрибком ціни біткоїна, що сприяло зростанню доходів від основної діяльності та появі нового стандарту токенів біткоїна BRC-20, представленого в березні, який використовує записи Ordinals.

Проте варто зауважити, що плата за транзакції становила всього 7,7% від загальної суми в $2,4 млрд, заробленої майнерами за квартал. Решта суми надійшла у вигляді винагороди за блок Біткоїна. В даний час майнери одержують 6,25 BTC за видобуток кожного блоку. Ця сума знизиться до 3,125 BTC після наступного халвінгу, який очікується у травні наступного року.

Наскільки прибутковий майнінг

Травневий ажіотаж навколо Ordinals та BRC-20 підвищив попит на простір блоків у мережі. Так, в останній місяць весни загальний обсяг комісій у мережі Біткоїна досяг п'ятирічного максимуму в 13,4 BTC за годину. Загалом комісії в травні за транзакції принесли майнерам $120 млн.

Сукупний дохід від майнінгу біткоїнів у травні зріс порівняно з попереднім місяцем на 13,7% і становив $916 млн.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Складність майнінгу

Після останнього перерахунку складності майнінгу показник знизився до рівня 50,65 T.

Також знизився і середній хешрейт мережі та становив 362,5 EH/s. На видобуток одного блоку знадобиться до 10 хвилин 20 секунд.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024