Складність майнінгу знизилася

Складність майнінгу знизилася

Перерахунок складності видобутку Біткоїна стався 29 червня вночі.

Складність майнінгу Біткоїна знизилася на 3,26% до рівня 50,65 T після перерахунку 29 червня. Відповідні дані надав сервіс BTC.com.

Складність майнінгу знизилася

Динаміка складності майнінгу Біткоїна. Джерело: BTC.com

При цьому також знизився середній хешрейт мережі до 362,5 EH/s. Час видобування одного блоку збільшився до 10 хвилин 20 секунд.

Як обчислюється складність майнінгу Біткоїна

Складність майнінгу біткоїна визначається спеціальним алгоритмом, відомим як «мета хешування» (hash target). Цей алгоритм використовується для підтримки стабільної швидкості генерації нових блоків у блокчейні Біткоїна.

Мета хешування являє собою числове значення, яке визначає, наскільки складно майнерам знайти блок. Чим менше значення мети хешування, тим складніше знайти відповідний блок і тим більше обчислювальних потужностей потрібно для успішного майнінгу.

Алгоритм автоматично регулює складність майнінгу кожних 2016 блоків (приблизно раз на два тижні) на основі часу, витраченого на генерацію попередніх блоків. Якщо блоки було знайдено швидше, ніж у середньому кожні 10 хвилин, складність підвищується. Якщо блоки генеруються повільніше, складність знижується. Таким чином, система саморегулюється, щоб забезпечити постійну швидкість створення нових блоків.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнери почали активно виводити BTC на біржі

За останні два тижні майнери вивели понад $1 млрд у BTC на централізовані біржі. Таку тенденцію пов'язують із завершенням кварталів, оскільки більшість компаній використовують квартальне планування своєї діяльності. Через часткову реалізацію біткоїнів майнери покривають поточні витрати на електроенергію та обслуговування обладнання.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023