Складність майнінгу знизилася

Складність майнінгу знизилася

Перерахунок складності видобутку Біткоїна стався 29 червня вночі.

Складність майнінгу Біткоїна знизилася на 3,26% до рівня 50,65 T після перерахунку 29 червня. Відповідні дані надав сервіс BTC.com.

Складність майнінгу знизилася

Динаміка складності майнінгу Біткоїна. Джерело: BTC.com

При цьому також знизився середній хешрейт мережі до 362,5 EH/s. Час видобування одного блоку збільшився до 10 хвилин 20 секунд.

Як обчислюється складність майнінгу Біткоїна

Складність майнінгу біткоїна визначається спеціальним алгоритмом, відомим як «мета хешування» (hash target). Цей алгоритм використовується для підтримки стабільної швидкості генерації нових блоків у блокчейні Біткоїна.

Мета хешування являє собою числове значення, яке визначає, наскільки складно майнерам знайти блок. Чим менше значення мети хешування, тим складніше знайти відповідний блок і тим більше обчислювальних потужностей потрібно для успішного майнінгу.

Алгоритм автоматично регулює складність майнінгу кожних 2016 блоків (приблизно раз на два тижні) на основі часу, витраченого на генерацію попередніх блоків. Якщо блоки було знайдено швидше, ніж у середньому кожні 10 хвилин, складність підвищується. Якщо блоки генеруються повільніше, складність знижується. Таким чином, система саморегулюється, щоб забезпечити постійну швидкість створення нових блоків.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнери почали активно виводити BTC на біржі

За останні два тижні майнери вивели понад $1 млрд у BTC на централізовані біржі. Таку тенденцію пов'язують із завершенням кварталів, оскільки більшість компаній використовують квартальне планування своєї діяльності. Через часткову реалізацію біткоїнів майнери покривають поточні витрати на електроенергію та обслуговування обладнання.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024