Майнери перевели на біржі понад $1 млрд у BTC

Майнери перевели на біржі понад $1 млрд у BTC

Майнінгові компанії покривають операційні видатки перед закінченням другого кварталу.

Протягом останніх двох тижнів майнери перевели понад $1 млрд у біткоїнах на централізовані біржі. Про це повідомляє CryptoQuant.

Зокрема за цей період майнінгові компанії переказали 33 800 BTC, але більшість з монет згодом повернулася до гаманців відправників. Щодо сукупних резервів майнерів, то вони знизилися на 8000 BTC за останні пів місяця.

Майнери перевели на біржі понад $1 млрд у BTC
Перекази монет майнерами на біржі. Джерело: CryptoQuant.

Така активізація майнерів досить типова для закінчення кварталів, адже більшість компаній використовує квартальне планування своєї діяльності. Через часткову реалізацію біткоїнів майнери покривають поточні витрати на електроенергію та обслуговування обладнання.

Вплив на курс біткоїна

Перекази монет на біржі майнерами зазвичай сприймаються як ведмежий сигнал. Проте лише зниження загальних резервів майнерів може вплинути на обсяг продажів на ринку (тобто близько 8000 BTC або $242 млн).

Протягом останніх двох тижнів вплив чинників попиту виявляється більш значущим. Як наслідок – ціна біткоїна зросла на 20% під впливом оптимізму щодо заяв про ймовірний запуск спотових біткоїн-ETF.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інвестиції майнерів

Майнери потребують додаткових фінансових ресурсів не тільки задля покриття операційних витрат, а і для реалізації нових проєктів. Зокрема Riot Platforms інвестує у придбання додаткових 33 000 «асіків», щоб збільшити хешрейт на 61%, а Hut 8 залучає $50 млн кредиту.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024