Соло-майнер здобув блок за допомогою Antminer S9

Соло-майнер здобув блок за допомогою Antminer S9

З таким обладнанням видобуток блоку Біткоїна мав тривати в середньому 450 років.

Соло-майнер у п'ятницю, 9 червня, видобув блок 793 607, використовуючи лише одну установку Antminer S9. Про це повідомляє блокчейн-агрегатор Mempool Space.

Як уточнив адміністратор CKPool, на такому обладнанні майнер у середньому мав видобувати блок протягом 450 років. У результаті майнер заробив 6,175 BTC (приблизно $160 000 доларів США), що у 200 разів перевищує ціну Antminer S9 на Amazon. Зазначимо, що ASIC Antminer S9 вперше з'явився у 2016 році.

На відміну від звичайних пулів для видобутку біткоїнів, у яких користувачі об'єднують обчислювальні ресурси для спільного видобутку та ділять прибуток, Solo CKPool – це програмний проксі-сервер для тих, хто не може запустити Bitcoin Core безпосередньо.

Замість того, щоб ділити прибуток з усіма іншими майнерами, Solo CKPool повертає 98% винагороди майнеру, решта 2% – адміністратору на утримання.

Що таке соло-майнінг

Під час соло-майнінгу майнер самостійно генерує нові блоки. У цьому випадку дохід від винагороди за блок та комісії за транзакції надходять тільки йому, а не діляться з іншими, як це трапляється в пулі.

У 2023 році хешрейт досяг нових історичних максимумів, і щоб мати реальні шанси на видобуток блоку, оптимально використовувати великі потужності. На сьогоднішній день соло-майнінг надто залежить від фактора удачі. Деякі користувачі намагаються займатися майнінгом біткоїнів лише з одним пристроєм ASIC.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Успіхи одиночних майнерів

Як зазначалося, успіх майнерів може залежати від фортуни. Так, наприкінці травня одиночний майнер зміг сам видобути блок Біткоїна, отримавши нагороду, еквівалентну $177 000. Враховуючи рівень складності майнінгу та потужність обладнання, яку використовував майнер, видобуток блоку в середньому мав тривати близько дев’яти років.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023