Argo Blockchain збільшила прибуток

Argo Blockchain збільшила прибуток

У першому кварталі 2023 року прибуток майнінгової компанії зріс на 15%, до $11,4 млн.

Майнінгова компанія Argo Blockchain збільшила дохід у першому кварталі 2023 року на 15%, до $11,4 млн, порівняно з попереднім звітним періодом. Про це йдеться у повідомленні компанії на її сторінці у Twitter.

За квартал Argo збільшила дохідність від майнінгу до 49% (проти 35% у четвертому кварталі минулого року). За цей період компанія змогла видобути 491 біткоїн.

Станом на 31 березня Argo зберігала на своєму балансі $14,2 млн та 85 BTC. Фірма також спромоглася скоротити операційні витрати приблизно на 70%.

Нещодавні проблеми Argo Blockchain

Минулого року стрімке зростання вартості електроенергії та при цьому незафіксований контракт з її постачальниками призвели до плачевного фінансового стану компанії. Внаслідок цього структура доходів і витрат виявилася незбалансованою.

Також у Argo з'явилася чимала заборгованість, а недостатні резерви не дозволяли зберегти стабільність протягом ведмежого тренду на ринку. Стратегічні помилки менеджменту посилили кризу Argo Blockchain, що, очевидно, спричинило відставку генерального директора Пітера Уолла, про яку він заявив у лютому 2023 року. Також свою посаду залишила одна з директорів і членів Ради директорів Сара Гоу та дехто з представників топменеджменту.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прибутковість майнінгу зростає

У травні сукупний дохід від майнінгу біткоїнів зріс порівняно з попереднім місяцем на 13,7% і становив $916 млн.

Значний вплив на показники мала висока активність у мережі через ажіотаж навколо Ordinals та BRC-20, що підвищило попит на простір блоків у мережі. Лише комісії за транзакції принесли майнерам $120 млн.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023