Argo Blockchain збільшила прибуток

Argo Blockchain збільшила прибуток

У першому кварталі 2023 року прибуток майнінгової компанії зріс на 15%, до $11,4 млн.

Майнінгова компанія Argo Blockchain збільшила дохід у першому кварталі 2023 року на 15%, до $11,4 млн, порівняно з попереднім звітним періодом. Про це йдеться у повідомленні компанії на її сторінці у Twitter.

За квартал Argo збільшила дохідність від майнінгу до 49% (проти 35% у четвертому кварталі минулого року). За цей період компанія змогла видобути 491 біткоїн.

Станом на 31 березня Argo зберігала на своєму балансі $14,2 млн та 85 BTC. Фірма також спромоглася скоротити операційні витрати приблизно на 70%.

Нещодавні проблеми Argo Blockchain

Минулого року стрімке зростання вартості електроенергії та при цьому незафіксований контракт з її постачальниками призвели до плачевного фінансового стану компанії. Внаслідок цього структура доходів і витрат виявилася незбалансованою.

Також у Argo з'явилася чимала заборгованість, а недостатні резерви не дозволяли зберегти стабільність протягом ведмежого тренду на ринку. Стратегічні помилки менеджменту посилили кризу Argo Blockchain, що, очевидно, спричинило відставку генерального директора Пітера Уолла, про яку він заявив у лютому 2023 року. Також свою посаду залишила одна з директорів і членів Ради директорів Сара Гоу та дехто з представників топменеджменту.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прибутковість майнінгу зростає

У травні сукупний дохід від майнінгу біткоїнів зріс порівняно з попереднім місяцем на 13,7% і становив $916 млн.

Значний вплив на показники мала висока активність у мережі через ажіотаж навколо Ordinals та BRC-20, що підвищило попит на простір блоків у мережі. Лише комісії за транзакції принесли майнерам $120 млн.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024