CEO Argo Blockchain залишає свою посаду

CEO Argo Blockchain залишає свою посаду

Масштабні зміни слідують за незадовільними результатами майнінгової компанії.

Генеральний директор майнінгової компанії Argo Blockchain Пітер Волл офіційно йде у відставку. Він займав цю посаду протягом трьох років, йдеться у офіційному пресрелізі компанії.

Також свою посаду залишила одна з директорок та членів Ради директорів Сара Гоу. Низка відставок відбулася на тлі незадовільних фінансово-економічних результатів компанії в останні пів року.

CEO Argo Blockchain залишає свою посаду
Майнінговий центр Helios. Джерело: Argo Blockchain.

Зокрема попереднім менеджментом компанії було ухвалено рішення про продаж майнінгового центру Helios у Техасі компанії Galaxy Digital за $65 млн. Хоча це дозволило Argo Blockchain уникнути банкрутства, її конкурентні позиції значно послабилися.

Акції компанії впали на 10% після оприлюднення пресрелізу.

Проблеми Argo Blockchain

Однією з причин критичного фінансового стану компанії стало стрімке зростання вартості електроенергії, а її контракт з постачальниками не передбачав фіксованих цін. Як наслідок – структура доходів і витрат виявилася незбалансованою.

Окрім того, компанія мала чималу заборгованість та недостатні резерви, які не дозволили зберегти стабільність протягом ведмежого ринку. Таким чином, стратегічні помилки менеджменту прямо чи опосередковано поглибили кризу Argo Blockchain.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Фінансовий стан інших майнерів

Після банкрутства Core Scientific та низки інших майнерів наприкінці минулого року, ситуація на ринку кардинально змінилася. Стрімке відновлення ринкової ціни BTC призвело до зростання вартості акцій майнінгових компаній у декілька разів: Bitfarms – +155%; Marathon Digital – +146%; Hut8 – +116%.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Нову пропозицію про оподаткування мають намір внести політики з правлячої коаліції. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Нова функція, що дозволяє переказувати BTC за посиланням, з'явилася в гаманці Coinbase. Володимир Гришенко 06 грудня 2023