CEO Argo Blockchain залишає свою посаду

CEO Argo Blockchain залишає свою посаду

Масштабні зміни слідують за незадовільними результатами майнінгової компанії.

Генеральний директор майнінгової компанії Argo Blockchain Пітер Волл офіційно йде у відставку. Він займав цю посаду протягом трьох років, йдеться у офіційному пресрелізі компанії.

Також свою посаду залишила одна з директорок та членів Ради директорів Сара Гоу. Низка відставок відбулася на тлі незадовільних фінансово-економічних результатів компанії в останні пів року.

CEO Argo Blockchain залишає свою посаду
Майнінговий центр Helios. Джерело: Argo Blockchain.

Зокрема попереднім менеджментом компанії було ухвалено рішення про продаж майнінгового центру Helios у Техасі компанії Galaxy Digital за $65 млн. Хоча це дозволило Argo Blockchain уникнути банкрутства, її конкурентні позиції значно послабилися.

Акції компанії впали на 10% після оприлюднення пресрелізу.

Проблеми Argo Blockchain

Однією з причин критичного фінансового стану компанії стало стрімке зростання вартості електроенергії, а її контракт з постачальниками не передбачав фіксованих цін. Як наслідок – структура доходів і витрат виявилася незбалансованою.

Окрім того, компанія мала чималу заборгованість та недостатні резерви, які не дозволили зберегти стабільність протягом ведмежого ринку. Таким чином, стратегічні помилки менеджменту прямо чи опосередковано поглибили кризу Argo Blockchain.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Фінансовий стан інших майнерів

Після банкрутства Core Scientific та низки інших майнерів наприкінці минулого року, ситуація на ринку кардинально змінилася. Стрімке відновлення ринкової ціни BTC призвело до зростання вартості акцій майнінгових компаній у декілька разів: Bitfarms – +155%; Marathon Digital – +146%; Hut8 – +116%.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024