Greenidge розмістить майже 7000 майнерів на об'єктах Core Scientific

Greenidge розмістить майже 7000 майнерів на об'єктах Core Scientific

Майнінгова компанія завершує етап із розгортання 9150 «асіків» і розраховує, що це приноситиме їй щорічно $7,5 млн прибутку.

Компанія Greenidge Generation Holdings Inc розмістить 6914 майнерів на об'єктах Core Scientific у Далтоні (штат Джорджія) та Калверт-Сіті (штат Кентуккі). Про це пише Bitcoin Magazine.

«Угода з Core Scientific завершує етап нашої стратегії розгортання 9150 майнерів, що належать Greenidge. І ми вважаємо, що ця угода значно підвищить нашу прибутковість. Ми дуже раді розгорнути ці майнери (6914 одиниць. – Ред.) на об'єктах Core, які мають вигідні ціни на електроенергію», – заявив генеральний директор Greenidge Дейв Андерсон.

У Greenidge також заявили, що мають намір додатково встановити на власних об'єктах по всій країні ще 1500 майнерів. За словами Андерсона, завдяки реалізації всіх ініціатив Greenidge розраховує отримати близько $7,5 млн додаткового річного прибутку.

Відомо, що Greenidge та Core Scientific уклали угоду про розміщення майнерів на один рік. Документ містить компонент розподілу доходів між компаніями.

Greenidge розмістить майже 7000 майнерів на об'єктах Core Scientific
Дата-центр Greenidge. Джерело: сторінка компанії у Facebook

Акції майнінгових компаній дорожчають

З початку 2023 року акції низки майнінгових компаній зросли в ціні. Так, ринкова вартість Core Scientific збільшилась на 455%. Акції Digihost, Cipher, Riot, Iris Energy та Marathon Digital подорожчали на 237–378%.

На думку аналітиків, зростанню сприяє настрій інвесторів, що кардинально змінився після виходу ринку з ведмежої фази.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прихована реклама майнінгу на сайті ВЕФ

На сайті Всесвітнього економічного форуму запустили проморолик про користь компаній, які використовують енергію, отриману від спалювання у смолоскипах супутнього газу під час видобутку нафти.

При цьому користувачі помітили, що на відео зображено біткоїн-ферми.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024