Luxor представила прошивку для Antminer

Luxor представила прошивку для Antminer

Вона дозволяє регулювати хешрейт та енергоефективність майнерів.

Майнінгова компанія Luxor представила LuxOS, першу сумісну з Antminer прошивку для оптимізації ефективності майнінгу. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Luxor представила прошивку для Antminer
Панель управління LuxOS

Прошивка – це різновид програмного забезпечення, який у цьому випадку дозволяє відрегулювати продуктивність ASIC-чіпів у майнінгових установках.

«Наше оновлення прошивки замінює заводську прошивку виробника і додає безліч нових можливостей, включаючи профілі налаштування, покращений інтерфейс, прозоре ціноутворення, відкритий і добре документований API та багато іншого», – сказано в повідомленні.

Таким чином, за допомогою LuxOS майнери можуть оптимізувати свої пристрої залежно від рівня прибутковості майнінгу, підвищуючи енергоефективність у періоди низької прибутковості та збільшуючи хешрейт за високої прибутковості.

Поточна версія прошивки підтримує майнери Antminer S19j Pro і XP. Але найближчими тижнями компанія обіцяє додати підтримку більшої кількості ASIC-майнерів і типів плат. Особливу увагу планують приділити моделям S19 та S19 Pro.

Нова модель Bitmain

У січні китайська компанія Bitmain представила нову модель ASIC-майнера – S19j Pro+ потужністю до 122 Тх/с.

Новий пристрій є модернізованою версією популярної моделі S19j Pro і споживає 3355 Вт. Ефективність майнера становить 27,5 Джоуля на Терахеш. Загальна продуктивність нової моделі на 10% вища, ніж у версії S19j Pro.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Luxor купив OrdinalsHub

Наприкінці лютого компанія Luxor придбала платформу для створення NFT на блокчейні Біткоїна OrdinalsHub.

Суму угоди сторони вирішили не розголошувати. Luxor намагається знайти нові шляхи монетизації бізнесу під час виходу із ведмежого ринку. Таким чином, майнер може стати центральним гравцем у сегменті незамінних токенів на блокчейні Біткоїна.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024