Майнер Luxor став власником OrdinalsHub

Майнер Luxor став власником OrdinalsHub

Майнінгову компанію зацікавив NFT-тренд, що сформувався на початку 2023 року.

Майнінгова компанія Luxor придбала платформу для створення NFT на блокчейні Біткоїна OrdinalsHub. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Суму угоди сторони вирішили не розголошувати. Luxor намагається винайти нові спроби монетизації бізнесу під час виходу з ведмежого ринку. У такий спосіб майнер може стати центральним гравцем у сегменті невзаємозамінних токенів на блокчейні Біткоїна.

Майнер Luxor став власником OrdinalsHub
Приклади NFT на блокчейні Біткоїна. Джерело: Hashrate Index.

OrdinalsHub дозволяє як створювати NFT, так і відстежувати їх та їхній торговельний обсяг у режимі реального часу. В такий спосіб інвестори зможуть робити більш раціональні та потенційно прибуткові вкладення.

Про компанію Luxor

Luxor Mining – один із провідних майнінгових пулів зі штаб-квартирою у Сіетлі, США. На Luxor припадає 1,7% глобального хешрейту. Кількість активних учасників мережі перевищує 3500.

У власності компанії наразі перебуває понад 100 000 одиниць майнінгового обладнання. Luxor також відомий тим, що саме цей пул видобув перший блок, у який було включено NFT протоколу Ordinals.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке Ordinals?

Ordinals – це інноваційний протокол, що дозволяє випускати NFT безпосередньо на базовому рівні блокчейну Біткоїна. Токени прив’язуються до конкретного сатоші та додаються в блок. Наразі майнери вже заробили понад $600 000 на бумі NFT від розміщення понад 100 000 NFT.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024