Bitmain представив нову модель ASIC-майнера

Bitmain представив нову модель ASIC-майнера

Продуктивність S19j Pro+ на 10% вища, ніж у попередньої моделі.

Китайська компанія Bitmain представила нову модель ASIC-майнера – S19j Pro+ потужністю до 122 Тх/с. Про це виробник майнінгового обладнання повідомив у себе в Twitter.

Новий пристрій є модернізованою версією популярної моделі S19j Pro і споживає 3355 Вт. Ефективність майнера становить 27,5 Джоуля на Терахеш. Загальна продуктивність нової моделі на 10% вища, ніж у версії S19j Pro.

Bitmain представив нову модель ASIC-майнера

У Bitmain звертають увагу, що блоки живлення ASIC-майнера підтримують вольтаж у межах 220-277 В, тому він підходить для встановлення у більшості регіонів світу.

Bitmain S19j Pro+ постачається з повітряним охолодженням. Вартість пристрою становить $2379, а поставки заплановані на перший квартал 2023 року.

Проблеми у моделі Antminer S19j Pro

На початку зими модель ASIC Antminer S19j Pro вперше у своїй історії стала збитковою, а монети, що видобуваються, перестали покривати вартість електроенергії при поточному рівні цін.

Майнери, які використовують цю модель, почали отримувати дохід у розмірі $79 за МВт/год, за середньої вартості електроенергії $82 за МВт/год. Інакше кажучи, рентабельність видобутку стала негативною.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зниження цін на майнери

У вересні Bitmain оголосила зниження ціни на популярну модель майнера Antminer S19 Pro на 41%.

Через зменшення ціни біткоїна Bitmain вирішила стимулювати продаж професійного обладнання за допомогою зниження цін. У результаті вартість одного майнера моделі S19 Pro на офіційному сайті виробника становила $1900.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023