Bitmain представив нову модель ASIC-майнера

Bitmain представив нову модель ASIC-майнера

Продуктивність S19j Pro+ на 10% вища, ніж у попередньої моделі.

Китайська компанія Bitmain представила нову модель ASIC-майнера – S19j Pro+ потужністю до 122 Тх/с. Про це виробник майнінгового обладнання повідомив у себе в Twitter.

Новий пристрій є модернізованою версією популярної моделі S19j Pro і споживає 3355 Вт. Ефективність майнера становить 27,5 Джоуля на Терахеш. Загальна продуктивність нової моделі на 10% вища, ніж у версії S19j Pro.

Bitmain представив нову модель ASIC-майнера

У Bitmain звертають увагу, що блоки живлення ASIC-майнера підтримують вольтаж у межах 220-277 В, тому він підходить для встановлення у більшості регіонів світу.

Bitmain S19j Pro+ постачається з повітряним охолодженням. Вартість пристрою становить $2379, а поставки заплановані на перший квартал 2023 року.

Проблеми у моделі Antminer S19j Pro

На початку зими модель ASIC Antminer S19j Pro вперше у своїй історії стала збитковою, а монети, що видобуваються, перестали покривати вартість електроенергії при поточному рівні цін.

Майнери, які використовують цю модель, почали отримувати дохід у розмірі $79 за МВт/год, за середньої вартості електроенергії $82 за МВт/год. Інакше кажучи, рентабельність видобутку стала негативною.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зниження цін на майнери

У вересні Bitmain оголосила зниження ціни на популярну модель майнера Antminer S19 Pro на 41%.

Через зменшення ціни біткоїна Bitmain вирішила стимулювати продаж професійного обладнання за допомогою зниження цін. У результаті вартість одного майнера моделі S19 Pro на офіційному сайті виробника становила $1900.

Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Борги компанії перед кредиторами оцінюються у суму до $500 млн. Євген Комчук 09 лютого 2023
Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Перше в Україні друковане видання про Біткоїн презентують 17 лютого у Києві на конференції «Follow Bitcoin». Bitcoin Magazine 09 лютого 2023
Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Це рішення є останнім у низці судових справ, програних фейковим Сатоші Накамото. Євген Комчук 09 лютого 2023