Bitmain знижує ціни на майнери

Найбільший виробник майнінгового обладнання пристосовується до умов ведмежого ринку.

Китайська компанія Bitmain оголосила про зниження ціни на популярну модель майнера Antminer S19 Pro на 41%. Про це повідомляє офіційний сайт виробника.

Через зменшення ціни біткоїна Bitmain намагається стимулювати продажі професійного обладнання за допомогою зниження цін. Нова пропозиція становить лише $19/TH, що на 41% нижче за середній рівень цін в індустрії.

На сьогодні вартість одного майнера моделі S19 Pro на офіційному сайті Bitmain складає $1900.

Зміна цін на майнінгове обладнання. Джерело: Hashrate Index.
Зміна цін на майнінгове обладнання. Джерело: Hashrate Index.

Аналітичні дані Hashrate Index свідчать про те, що ціни на майнінгове обладнання стрімко знижуються від початку року. Загальне здешевлення склало понад 50% для різних моделей майнерів.

Що таке Терахеш

Терахеш (TH) – це одиниця виміру обчислювальної потужності в мережі Біткоїна. Ціни на майнінгове обладнання, як правило, наводять у TH, щоб уможливити порівняння економічності різних моделей. Даний підхід також дозволяє приблизно розрахувати рентабельність інвестицій у майнери.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попит на майнінгове обладнання корелює із динамікою ринкового курсу біткоїна, який знизився на понад 60% у порівнянні із максимумом листопада 2021 року. За таких умов виробники майнерів намагаються зробити найвигіднішу пропозицію для інвесторів, що дозволить підтримати рентабельність компаній на задовільному рівні.

Хешрейт біткоїна

Попри складну економічну ситуацію для більшості майнерів та негативний тренд їхньої дохідності останніми місяцями, хешрейт біткоїна досяг нового історичного максимуму у 282 Eh/s. Висока складність видобутку біткоїнів також ілюструє рекордну конкуренцію серед майнінгових компаній на даному етапі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024