Bitmain знижує ціни на майнери

Найбільший виробник майнінгового обладнання пристосовується до умов ведмежого ринку.

Китайська компанія Bitmain оголосила про зниження ціни на популярну модель майнера Antminer S19 Pro на 41%. Про це повідомляє офіційний сайт виробника.

Через зменшення ціни біткоїна Bitmain намагається стимулювати продажі професійного обладнання за допомогою зниження цін. Нова пропозиція становить лише $19/TH, що на 41% нижче за середній рівень цін в індустрії.

На сьогодні вартість одного майнера моделі S19 Pro на офіційному сайті Bitmain складає $1900.

Зміна цін на майнінгове обладнання. Джерело: Hashrate Index.
Зміна цін на майнінгове обладнання. Джерело: Hashrate Index.

Аналітичні дані Hashrate Index свідчать про те, що ціни на майнінгове обладнання стрімко знижуються від початку року. Загальне здешевлення склало понад 50% для різних моделей майнерів.

Що таке Терахеш

Терахеш (TH) – це одиниця виміру обчислювальної потужності в мережі Біткоїна. Ціни на майнінгове обладнання, як правило, наводять у TH, щоб уможливити порівняння економічності різних моделей. Даний підхід також дозволяє приблизно розрахувати рентабельність інвестицій у майнери.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попит на майнінгове обладнання корелює із динамікою ринкового курсу біткоїна, який знизився на понад 60% у порівнянні із максимумом листопада 2021 року. За таких умов виробники майнерів намагаються зробити найвигіднішу пропозицію для інвесторів, що дозволить підтримати рентабельність компаній на задовільному рівні.

Хешрейт біткоїна

Попри складну економічну ситуацію для більшості майнерів та негативний тренд їхньої дохідності останніми місяцями, хешрейт біткоїна досяг нового історичного максимуму у 282 Eh/s. Висока складність видобутку біткоїнів також ілюструє рекордну конкуренцію серед майнінгових компаній на даному етапі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024