Bitmain знижує ціни на майнери

Найбільший виробник майнінгового обладнання пристосовується до умов ведмежого ринку.

Китайська компанія Bitmain оголосила про зниження ціни на популярну модель майнера Antminer S19 Pro на 41%. Про це повідомляє офіційний сайт виробника.

Через зменшення ціни біткоїна Bitmain намагається стимулювати продажі професійного обладнання за допомогою зниження цін. Нова пропозиція становить лише $19/TH, що на 41% нижче за середній рівень цін в індустрії.

На сьогодні вартість одного майнера моделі S19 Pro на офіційному сайті Bitmain складає $1900.

Зміна цін на майнінгове обладнання. Джерело: Hashrate Index.
Зміна цін на майнінгове обладнання. Джерело: Hashrate Index.

Аналітичні дані Hashrate Index свідчать про те, що ціни на майнінгове обладнання стрімко знижуються від початку року. Загальне здешевлення склало понад 50% для різних моделей майнерів.

Що таке Терахеш

Терахеш (TH) – це одиниця виміру обчислювальної потужності в мережі Біткоїна. Ціни на майнінгове обладнання, як правило, наводять у TH, щоб уможливити порівняння економічності різних моделей. Даний підхід також дозволяє приблизно розрахувати рентабельність інвестицій у майнери.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попит на майнінгове обладнання корелює із динамікою ринкового курсу біткоїна, який знизився на понад 60% у порівнянні із максимумом листопада 2021 року. За таких умов виробники майнерів намагаються зробити найвигіднішу пропозицію для інвесторів, що дозволить підтримати рентабельність компаній на задовільному рівні.

Хешрейт біткоїна

Попри складну економічну ситуацію для більшості майнерів та негативний тренд їхньої дохідності останніми місяцями, хешрейт біткоїна досяг нового історичного максимуму у 282 Eh/s. Висока складність видобутку біткоїнів також ілюструє рекордну конкуренцію серед майнінгових компаній на даному етапі.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023