У Молдові заборонили майнінг

У Молдові заборонили майнінг

Країна втратила частину імпортної електроенергії, що спровокувало енергетичну кризу.

Комісія з надзвичайних ситуацій Молдови заборонила у країні майнінг, а також імпорт відповідного обладнання. Це один із заходів, вжитих у зв'язку з енергетичною кризою, повідомляється на офіційному сайті уряду.

Наприкінці жовтня Молдова зіткнулася з енергетичною кризою. Це сталося у зв'язку з тим, що Україна перестала експортувати їй 30% необхідної електроенергії через обстріл енергетичних об'єктів Росією. Водночас Молдавська ДРЕС не може поставити законтрактовані 70% - через скорочення поставок газу до Молдови з боку «Газпрому».

У зв'язку з цим країна зараз закуповує електроенергію в Румунії. А найбільший постачальник електроенергії у Молдові попередив про можливі віялові відключення.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Стан енергетики у Молдові

Сьогодні Молдова не може задовольнити власні потреби в електроенергії. Тому вона змушена імпортувати значні обсяги з України та інших країн. Вживаються заходи щодо інтеграції енергосистеми Молдови до загальноєвропейської. Проте більш розвинений майнінг міг би сприяти раціональному використанню енергоресурсів та технологічним інноваціям у цій сфері.

Регулювання Біткоїн-індустрії в країні

Щодо Біткоїн-регулювання в країні, то Національний банк Молдови займає дуже непродуктивну позицію. Згідно з офіційними заявами регулятора біткоїн не має реального забезпечення і тому не може бути визнаний законним платіжним засобом.

Національний банк підкреслює лише ризики цифрових активів, пов'язані з волатильністю, та ігнорує значні переваги біткоїна для приватних та інституційних інвесторів. До того ж терміни «віртуальна валюта» і «віртуальний актив» не визначені й вживаються як абсолютні синоніми. Таким чином, сьогодні обіг біткоїна та цифрових валют у країні досі не врегульовано.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023