У Канаді відбулася перша Біткоїн-конференція

У Канаді відбулася перша Біткоїн-конференція

Захід, який організували Біткоїн-ентузіасти Деніель і Мануела Карлін, відвідали понад 300 людей.

У Торонто з 17 по 18 червня відбулася перша в Канаді Біткоїн-конференція. Про це повідомляє CoinDesk.

За словами організаторів, захід залучив понад 300 учасників, що свідчить про зростання інтересу до Біткоїна, попри критику з боку прем'єр-міністра Канади та посилення регулювання місцевих бірж.

Захід проходив у готелі Chelsea, розташованому в центрі Торонто. На конференції виступив ведучий підкастів Стефан Лівера. Квебецький постачальник послуг майнінгу D-Central провів семінар «Створи свій власний майнер біткоїна з відкритим вихідним кодом», а біткоїн-біржа Bull Bitcoin влаштувала попередній перегляд нового мобільного гаманця.

У Канаді відбулася перша Біткоїн-конференція
Представлений біржею Bull Bitcoin гаманець. Джерело: CoinDesk

Захід організовано парою Біткоїн-ентузіастів Деніелем і Мануелою Карлін за підтримки понад 10 волонтерів. Квиток на конференцію коштував від 180 до 498 канадських доларів ($136–377).

«Прийняття Біткоїна неухильно зростало протягом останніх кількох років, і це продовжуватиметься. Я думаю, що цей процес прискориться. Якось ми прокинемося, і це буде просто «велика зелена свічка на Місяці», – сказав Деніел Карлін.

Особливості регуляторної політики Канади

Канада проводить послідовну політику в галузі регулювання Біткоїн-індустрії, створивши умови, які стимулюють інновації та забезпечують відповідний захист користувачів та інвесторів. Державні органи визнають біткоїн одним із фінансових активів. При цьому вони запроваджують досить жорсткі регулятивні заходи для запобігання зловживанням. З цієї причини минулого місяця біржі Bybit та Binance оголосили про свій вихід із Канади.

При цьому Комісія з цінних паперів Онтаріо пообіцяла продовжити розслідування діяльності Binance навіть після її відходу з канадського ринку. Головний орган спостереження Канади (OSC) намагається використовувати свої повноваження, зокрема звернення до суду, для примусу до надання документів і даних від Binance. OSC проводить широке розслідування того, чи могла Binance зробити кроки для обходу закону Онтаріо про цінні папери.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Конференції та Біткоїн

Минулого тижня у столиці Норвегії Осло відбулася масштабна конференція, присвячена захисту прав людини та боротьбі з різними проявами тиранії. На ній Біткоїн розглядався як основний інструмент досягнення глобальної фінансової свободи.

Зокрема, форум в Осло розкрив значення Біткоїна як технології та універсальних грошей, які забезпечують свободу кожної людини. Децентралізація, стабільність і конфіденційність стають дедалі важливішими у боротьбі з авторитарними та репресивними режимами.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024