Макс Кайзер готовий до виступу на Bitcoin 2023

Макс Кайзер готовий до виступу на Bitcoin 2023

Макс Кайзер, який зараз працює у Національному Біткоїн-офісі в Сальвадорі, обговорює свій майбутній виступ на конференції «Bitcoin 2023».

Серед сотень спікерів, унікальних заходів та вірусних моментів виступ Макса Кайзера – це важливий аспект Біткоїн-конференції. Під час Bitcoin 2019 він демонстративно розірвав 10-доларову купюру даючи інтерв'ю CNBC Africa, його назвали «Віллі Вонкою криптоіндустрії» на The Daily Show після його енергійного виступу на Bitcoin 2021, і він ймовірно встановив рекорд за кількістю нецензурних слів під час панельної дискусії "F*ck You Money» на Bitcoin 2022.

Унікальна сценічна майстерність Кайзера може здатися імпровізацією, але протягом медійної кар'єри, яка тривала десятиліття, він створював телевізійний контент для BBC, Al-Jazeera і RT разом зі своєю дружиною і діловою партнеркою Стейсі Герберт – тому він знає, що робить. Як і зараз, беручи участь у реалізації однієї з найбільш перспективних заяв, які пролунали на Біткоїн-конференції, разом із президентом Сальвадору Наїбом Букеле: у листопаді 2022 року Букеле оголосив, що Кайзер і Герберт допоможуть створити в країні Національний Біткоїн-офіс.

«Пам'ятаєте момент у «Зоряних війнах», коли вони стрибають у гіперпростір? Це те, що відбувається у Сальвадорі», – пояснив Кайзер в інтерв'ю Bitcoin Magazine. «Біткоїн плюс Букеле з деякою допомогою Макса і Стейсі перетворюють жителів країни на Біткоїн-максималістів».

Кайзер зазначає, що Букеле, який «скрізь присутній і цілодобово просуває все вперед», «майже неможливо» наздогнати, але він підтримує бачення країни президентом із такою самою енергією.

«Сальвадор – це ковчег, – зазначив Кайзер. «Запрошуємо всіх, доки є місця. Я вважаю, що аеропорт незабаром буде заповнений тими, хто втікатиме від фіатних грошей. Віддайте ваших втомлених, нещасних, змучених банками до смерті бідняків, котрі забилися в казино-табори».

Це антицентробанківське послання, яке Кайзер у тій чи іншій формі озвучує протягом більшої частини своєї кар'єри, здається особливо пророчим напередодні Bitcoin 2023, беручи до уваги банківську кризу, що триває, і супутнє зростання ціни на біткоїн. Для того, хто так довго вказував на несправедливість фіатної банківської системи, нинішня ситуація не стала несподіванкою.

«Я читаю новини про те, як падають банки, і нічого не відчуваю», – зазначає Кайзер. «Нинішній колапс, звісно, не є несподіванкою. У 2008 році сталося катастрофічне глобальне заморожування кредитів; фінансована повоєнна економіка фактично померла; і фінансові таксидермісти та банкіри втрутилися, щоб набити її великою кількістю нових, марних фіатних грошей. І ось, у 2023 році, невелика іскра перетворила глобальну оселю обману і залишених поза увагою фінансових претензій на багаття епічних масштабів, яке видно з інших галактик».

Все це здається ідеальним рецептом для чергової незабутньої появи Кайзера на сцені Bitcoin 2023. Але якщо ви хочете дізнатися чому у нього, можливо, знову вийде потрапити в заголовки цього року, вам доведеться почекати до травня, як і решті.

«Я планую транслювати Сатоші на сцені, як завжди», – заінтригував він. «Я кажу тільки правду. Я зобов'язаний протоколом і владою, даною мені як єпископу Біткоїна, підіймати маси та масово давати їм помаранчеві пігулки, коли це можливо».

Кожен четвертий американець володіє біткоїнами Кожен четвертий американець володіє біткоїнами Дослідження Unchained свідчить про приголомшливе зростання володіння BTC серед американських інвесторів, при цьому у 2024 році визначальними будуть ясність регулювання та економічні фактори. Нік Хоффман 03 грудня 2023
Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Есперанто був спробою створити нову мову, якою могли б спілкуватися люди в усьому світі, але його так і не прийняли. Чи спіткає Біткоїн така сама доля? Пол Фокс 03 грудня 2023
Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Чи є прийняття Біткоїна державою чимось позитивним? Чи це поступово зруйнує ті властивості, які ми вважаємо цінними у Біткоїні? Майкл Матулеф 02 грудня 2023