Макс Кайзер готовий до виступу на Bitcoin 2023

Макс Кайзер готовий до виступу на Bitcoin 2023

Макс Кайзер, який зараз працює у Національному Біткоїн-офісі в Сальвадорі, обговорює свій майбутній виступ на конференції «Bitcoin 2023».

Серед сотень спікерів, унікальних заходів та вірусних моментів виступ Макса Кайзера – це важливий аспект Біткоїн-конференції. Під час Bitcoin 2019 він демонстративно розірвав 10-доларову купюру даючи інтерв'ю CNBC Africa, його назвали «Віллі Вонкою криптоіндустрії» на The Daily Show після його енергійного виступу на Bitcoin 2021, і він ймовірно встановив рекорд за кількістю нецензурних слів під час панельної дискусії "F*ck You Money» на Bitcoin 2022.

Унікальна сценічна майстерність Кайзера може здатися імпровізацією, але протягом медійної кар'єри, яка тривала десятиліття, він створював телевізійний контент для BBC, Al-Jazeera і RT разом зі своєю дружиною і діловою партнеркою Стейсі Герберт – тому він знає, що робить. Як і зараз, беручи участь у реалізації однієї з найбільш перспективних заяв, які пролунали на Біткоїн-конференції, разом із президентом Сальвадору Наїбом Букеле: у листопаді 2022 року Букеле оголосив, що Кайзер і Герберт допоможуть створити в країні Національний Біткоїн-офіс.

«Пам'ятаєте момент у «Зоряних війнах», коли вони стрибають у гіперпростір? Це те, що відбувається у Сальвадорі», – пояснив Кайзер в інтерв'ю Bitcoin Magazine. «Біткоїн плюс Букеле з деякою допомогою Макса і Стейсі перетворюють жителів країни на Біткоїн-максималістів».

Кайзер зазначає, що Букеле, який «скрізь присутній і цілодобово просуває все вперед», «майже неможливо» наздогнати, але він підтримує бачення країни президентом із такою самою енергією.

«Сальвадор – це ковчег, – зазначив Кайзер. «Запрошуємо всіх, доки є місця. Я вважаю, що аеропорт незабаром буде заповнений тими, хто втікатиме від фіатних грошей. Віддайте ваших втомлених, нещасних, змучених банками до смерті бідняків, котрі забилися в казино-табори».

Це антицентробанківське послання, яке Кайзер у тій чи іншій формі озвучує протягом більшої частини своєї кар'єри, здається особливо пророчим напередодні Bitcoin 2023, беручи до уваги банківську кризу, що триває, і супутнє зростання ціни на біткоїн. Для того, хто так довго вказував на несправедливість фіатної банківської системи, нинішня ситуація не стала несподіванкою.

«Я читаю новини про те, як падають банки, і нічого не відчуваю», – зазначає Кайзер. «Нинішній колапс, звісно, не є несподіванкою. У 2008 році сталося катастрофічне глобальне заморожування кредитів; фінансована повоєнна економіка фактично померла; і фінансові таксидермісти та банкіри втрутилися, щоб набити її великою кількістю нових, марних фіатних грошей. І ось, у 2023 році, невелика іскра перетворила глобальну оселю обману і залишених поза увагою фінансових претензій на багаття епічних масштабів, яке видно з інших галактик».

Все це здається ідеальним рецептом для чергової незабутньої появи Кайзера на сцені Bitcoin 2023. Але якщо ви хочете дізнатися чому у нього, можливо, знову вийде потрапити в заголовки цього року, вам доведеться почекати до травня, як і решті.

«Я планую транслювати Сатоші на сцені, як завжди», – заінтригував він. «Я кажу тільки правду. Я зобов'язаний протоколом і владою, даною мені як єпископу Біткоїна, підіймати маси та масово давати їм помаранчеві пігулки, коли це можливо».

Упередженість провідних ЗМІ – це погано, але буде лише гірше Упередженість провідних ЗМІ – це погано, але буде лише гірше Боротьба з упередженістю ЗМІ важлива в епоху цифрових технологій, коли ця упередженість стає дедалі очевиднішою. Фернандо Ніколіч 21 липня 2024
Недоліки самостійного зберігання за допомогою seed-фрази Недоліки самостійного зберігання за допомогою seed-фрази Усталені методи забезпечення безпеки не відповідають очікуванням дедалі більшого сегмента ринку Біткоїн-користувачів. Алекс Бержерон 20 липня 2024
Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024