Сатоші Накамото з'явився у центрі Нью-Йорка

Сатоші Накамото з'явився у центрі Нью-Йорка

Невідомий сплатив рекламу із творцем Біткоїна, яку запустили на Таймс-сквер.

У центрі Нью-Йорка на Таймс-сквер на рекламних білбордах з'явилося зображення творця Біткоїна Сатоші Накамото з повідомленням, що присвячено п'ятнадцятій річниці видобутку першого блоку Біткоїна. Про це написав користувач соцмережі X Колін Ву.

У повідомленні йдеться: «Сатоші Накамото: The Times 03/Jan/2009 Канцлер на межі другого порятунку банків». Цей уривок із заголовка газети The Times, закодований у блоці генезису, нагадує умови, що призвели до появи Біткоїна.

За словами Коліна Ву, рекламу в центрі Нью-Йорка сплатив невідомий користувач. Присутність реклами в одному з найбільш знакових місць світу наголошує на масштабному шляху, який Біткоїн пройшов з моменту свого створення, отримавши світове визнання та викликавши фінансову революцію.

«Ожилий» обліковий запис Сатоші Накамото

2 жовтня 2023 року на обліковому записі Сатоші Накамото в соцмережі X уперше за п'ять років з'явився перший запис. У ньому автор публікації розмірковує про перспективи Біткоїна. Хтось під ніком Satoshi Nakamoto заявляє, що збирається вивчити недосліджені аспекти мережі Біткоїна, які раніше не було включено в White Paper. На думку автора посту, сьогодні слушний час, щоб екстраполювати їх та представити громадськості.

Користувачі в коментарях під постом висловили сумнів, що автор публікації насправді є творцем Біткоїна, і мали рацію. Пізніше з'ясувалося, що автором був друг самопроголошеного Сатоші Накамото Крейга Райта.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як поговорити із Сатоші Накамото

31 травня 2023 року розробники П'єр Корбін і Хьюго Феррер запустили чат-бот Talk2Satoshi зі штучним інтелектом, який покликаний відповідати на запитання про Біткоїн та економіку так, ніби вони походять від Сатоші Накамото.

ШІ був навчений на публікаціях Сатоші Накамото на форумах і в його електронних листах. Також чат-бот отримав доступ до книг про біткоїн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024