«Сатоші Накамото» залишив у соцмережі перше повідомлення за п'ять років

«Сатоші Накамото» залишив у соцмережі перше повідомлення за п'ять років

Користувачі у коментарях висловили сумнів, що автор посту справжній творець Біткоїна.

На сторінці в соцмережі X (Twitter), яка нібито належить творцеві Біткоїна Сатоші Накамото, 2 жовтня з'явився перший запис за останні п'ять років. У ній автор публікації розмірковує про перспективи Біткоїна.

Зокрема, хтось під ніком Satoshi Nakamoto заявляє, що збирається вивчити недосліджені аспекти мережі Біткоїна, які раніше не були включені в White Рaper. На думку автора посту, сьогодні вдалий час, щоб екстраполювати їх та представити громадськості.

Тим часом користувачі в коментарях під постом висловили сумнів, що автор публікації насправді є творцем Біткоїна Сатоші Накамото.

Хто такий Сатоші Накамото

Сатоші Накамото – це псевдонім творця Біткоїна. Особа Накамото продовжує бути загадкою, і безліч спроб з'ясувати його справжню ідентичність залишилися безрезультатними. Його робота та розроблення першої реалізації Біткоїн-протоколу стали відправною точкою для цифрової революції, яка спричинила появу децентралізованих цифрових валют і блокчейн-технології. Сатоші Накамото створив фундаментальні концепції, які лягли в основу Біткоїна та надихнули мільйони людей у всьому світі займатися дослідженнями та розробленням у цій сфері.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Претендент на роль творця Біткоїна

У світі є чимало людей, які називають себе Сатоші Накамото. Наприклад, австралійський підприємець і вчений Крейг Райт відкрито стверджує, що це він створив Біткоїн. Уперше Райта пов'язали з Біткоїном у грудні 2015 року. Тоді видання Wired та Gizmodo опублікували великі розслідування на основі переданого журналістам листування австралійця. З розслідування випливало, що Райт може ховатися під псевдонімом творця головного цифрового активу. Втім учений досі так і не надав вагомих аргументів та доказів, що він справжній Сатоші Накамото.

Про те, що Крейг Райт є самозванцем, нещодавно заявив і його колишній колега з nChain Group Крістен Агер-Ханссен.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024