«Сатоші Накамото» залишив у соцмережі перше повідомлення за п'ять років

«Сатоші Накамото» залишив у соцмережі перше повідомлення за п'ять років

Користувачі у коментарях висловили сумнів, що автор посту справжній творець Біткоїна.

На сторінці в соцмережі X (Twitter), яка нібито належить творцеві Біткоїна Сатоші Накамото, 2 жовтня з'явився перший запис за останні п'ять років. У ній автор публікації розмірковує про перспективи Біткоїна.

Зокрема, хтось під ніком Satoshi Nakamoto заявляє, що збирається вивчити недосліджені аспекти мережі Біткоїна, які раніше не були включені в White Рaper. На думку автора посту, сьогодні вдалий час, щоб екстраполювати їх та представити громадськості.

Тим часом користувачі в коментарях під постом висловили сумнів, що автор публікації насправді є творцем Біткоїна Сатоші Накамото.

Хто такий Сатоші Накамото

Сатоші Накамото – це псевдонім творця Біткоїна. Особа Накамото продовжує бути загадкою, і безліч спроб з'ясувати його справжню ідентичність залишилися безрезультатними. Його робота та розроблення першої реалізації Біткоїн-протоколу стали відправною точкою для цифрової революції, яка спричинила появу децентралізованих цифрових валют і блокчейн-технології. Сатоші Накамото створив фундаментальні концепції, які лягли в основу Біткоїна та надихнули мільйони людей у всьому світі займатися дослідженнями та розробленням у цій сфері.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Претендент на роль творця Біткоїна

У світі є чимало людей, які називають себе Сатоші Накамото. Наприклад, австралійський підприємець і вчений Крейг Райт відкрито стверджує, що це він створив Біткоїн. Уперше Райта пов'язали з Біткоїном у грудні 2015 року. Тоді видання Wired та Gizmodo опублікували великі розслідування на основі переданого журналістам листування австралійця. З розслідування випливало, що Райт може ховатися під псевдонімом творця головного цифрового активу. Втім учений досі так і не надав вагомих аргументів та доказів, що він справжній Сатоші Накамото.

Про те, що Крейг Райт є самозванцем, нещодавно заявив і його колишній колега з nChain Group Крістен Агер-Ханссен.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023