Ексколега Крейга Райта не вважає його Сатоші Накамото

Ексколега Крейга Райта не вважає його Сатоші Накамото

Крістен Агер-Ханссен розповів про змову в компанії, через яку змушений був звільнитися.

Колишній генеральний директор nChain Group Крістен Агер-Ханссен змушений був залишити компанію після того, як виявив змову, організовану Крейгом Райтом – одним із великих акціонерів. Про це Агер-Ханссен написав у себе на сторінці у соцмережі X (Twitter).

Ексголова nChain заявляє, що він більше не вірить у те, що старший науковий співробітник nChain Крейг Райт є Сатоші Накамото – творцем Біткоїна. Він також опублікував скріншот звіту із відповідними доказами.

Агер-Ханссен також стверджує, що разом із п'ятьма іншими співробітниками він представив доповідь про викриття раді директорів nChain, після чого всі шестеро були або звільнені, або відсторонені від своїх посад. Агер-Ханссен заявив, що планує оприлюднити цю доповідь, яка стосується впливу на діяльність nChain мільярдера Кельвіна Ейра. Його Агер-Ханссен характеризує як «тіньового директора».

Агер-Ханссен пояснив своє звільнення з nChain небажанням ради директорів прислухатися до його побоювань, пов'язаних із махінаціями керівництва компанії, від яких можуть постраждати акціонери. Він стверджує, що глава компанії Штефан Меттьюз отримував інструкції від «тіньових директорів» і вступив з ними у змову з метою шахрайства.

Хто такий Крейг Райт

Крейг Райт – австралійський підприємець і вчений, який стверджує, що саме він створив Біткоїн під псевдонімом Сатоші Накамото. Вперше Райта пов'язали з Біткоїном у грудні 2015 року. Тоді видання Wired та Gizmodo опублікували великі розслідування на основі переданого журналістам листування австралійця. З розслідування випливало, що Райт може ховатися під псевдонімом Сатоші Накамото. Проте вчений досі не подав жодних доказів, що саме він створив головний цифровий актив.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Суди проти Крейга Райта

Австралієць з 2016 року продовжує затято стверджувати, що є творцем Біткоїна. Він навіть подав позов проти 13 розробників Bitcoin Core та групи компаній, зокрема Blockstream, Coinbase та Block, звинувачуючи їх у порушенні його авторських прав на White Paper Біткоїна, його файловий формат і права на базу даних блокчейну Біткоїна.

У відповідь Фонд правового захисту Біткоїна подав зустрічний позов до компанії Райта Tulip Trading Ltd про відміну частини вимог до розробників Bitcoin Core, яких змушують надати доступ до двох гаманців із 110 000 BTC.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023