Фонд Дорсі підтримав Біткоїн-розробників у справі проти Райта

Фонд Дорсі підтримав Біткоїн-розробників у справі проти Райта

Проти компанії самопроголошеного творця Біткоїна подали зустрічний позов.

Фонд правового захисту Біткоїна подав зустрічний позов до компанії австралійського бізнесмена Крейга Райта Tulip Trading Ltd про відміну частини вимог до розробників Bitcoin Core, яких змушують надати доступ до двох гаманців із 110 000 BTC. Про це йдеться у повідомленні фонду на офіційному сайті.

На думку юристів фонду, Крейг Райт, який представляє себе творцем Біткоїна Сатоші Накамото, має підтвердити своє право володіння вказаними коштами.

«У заявці подано докази, які Tulip Trading Ltd. має перерахувати у межах попереднього розгляду. Таким чином вона продемонструє, що володіла вказаними біткоїнами. Також ми вимагаємо, щоб позивач вніс гарантійний платіж у розмірі $1,63 млн для погашення судових витрат», – зазначили представники фонду.

Крім того, як наголошують адвокати, якщо Райт дійсно є власником одного з гаманців, на якому зберігаються 79 957 BTC, це означає, що він є посібником злому біржі Mt.Gox.

«Рахунок «1Feex» тісно пов'язаний із цією справою. Якщо Райт є власником BTC на цій адресі (що заперечується), він фактично зізнався у крадіжці коштів з біржі», – вважає сторона захисту.

Фонд правового захисту Біткоїна було створено засновником компанії Block Inc. Джеком Дорсі на початку 2022 року. Позов Райта проти розробників Bitcoin Core став першою справою організації.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Суди самопроголошеного Сатоші Накамото

Британський суд задовольнив апеляцію Крейга Райта, за якою він може претендувати на захист авторських прав на код Біткоїна.

Райт з 2016 року затято стверджує, що є творцем Біткоїна. Зокрема, він подав позов проти 13 розробників Bitcoin Core та групи компаній, зокрема Blockstream, Coinbase та Block, звинувачуючи їх у порушенні його авторських прав на White Paper Біткоїна, його файловий формат і права на базу даних блокчейну Біткоїна.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023