На базі ChatGPT і публікацій Сатоші Накамото створили чат-бот

На базі ChatGPT і публікацій Сатоші Накамото створили чат-бот

Розробники назвали винахід Talk2Satoshi, навчивши його на публікаціях творця Біткоїна.

31 травня один з організаторів Bitcoin FilmFest П'єр Корбін і розробник Х'юго Феррер випустили Talk2Satoshi, чат-бот зі штучним інтелектом, який покликаний відповідати на запитання про Біткоїн та економіку так, ніби вони походять від Сатоші Накамото. Про це П'єр Корбін написав на своїй сторінці у Twitter.

«Разом із Хьюго Феррером ми провели останні кілька тижнів, працюючи над тим, чого не вистачало Біткоїн-спільноті. Ми називаємо це Talk2Satoshi», – зазначив Корбін.

Що таке Talk2Satoshi

Talk2Satoshi – це штучний інтелект, який був навчений на публікаціях Сатоші Накамото на форумах та в його електронних листах. Також чат-бот отримав доступ до книг про біткоїн і криптовалюти, серед яких був і «Стандарт Біткоїна», написаний Caйфедіном Аммусом.

Цифровий Сатоші Накамото високо оцінив потенціал Біткоїна і скептично висловився щодо фіатних грошей. Він знайшов слабкості кредитно-грошової системи та розповів про переваги цифрових валют. Чат-бот подає посилання на матеріали, на яких ґрунтується його позиція.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

White Paper Біткоїна завантажили в macOS

Нещодавно на всіх моделях комп'ютерів Apple, випущених після 2018 року, було знайдено PDF-файл із White Paper Біткоїна. Його знайшли випадково. Один із користувачів намагався вирішити проблему зі своїм принтером і побачив повідомлення про Virtual Scanner II. Не зрозумівши, про що йдеться, він відкрив та змінив налаштування відображення фото на документ. Тоді він і помітив приховану копію легендарного документа творця Біткоїна.

Подальший аналіз підтвердив, що документ знаходиться у кожній копії macOS, починаючи з Mojave 2018 року.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024