З macOS прибрали файл з White Paper Біткоїна

З macOS прибрали файл з White Paper Біткоїна

PDF-файл з White Paper Біткоїна знаходився в папках програми VirtualScanner.

В останній бета-версії операційної системи macOS Ventura 13.4 PDF-файл з White Paper Біткоїна, який був раніше прихований в одній із системних папок програми VirtualScanner, відсутній. Про це пише сайт 9to5Mac.

Ця програма дозволяла інженерам Apple імітувати процес сканування та експорту документів і зображень. У новій бета-версії цей інструмент видалено.

Це значною мірою підтверджує теорію, що і технічний документ Біткоїна, і внутрішній інструмент ніколи не призначалися для того, щоб їх могли знайти звичайні користувачі. Найімовірніше пояснення полягає в тому, що інженери раніше не видаляли файл із White Paper з ранніх версій macOS, оскільки він не містив жодної конфіденційної інформації.

За деякими даними, White Paper Біткоїна був доданий до системи macOS Mojave у 2018 році. Якщо користувачі ще не оновили свій комп’ютер до останньої бета-версії, вони мають шанс знайти цей файл.

Як White Paper Біткоїна знайшли користувачі Apple

White Paper у пристроях Apple випадково знайшов блогер Енді Байо, коли намагався розв'язати проблему зі своїм принтером і побачив повідомлення про Virtual Scanner II. Не зрозумівши, про що йдеться, він відкрив і змінив налаштування відображення фото на документ. Тоді він і помітив приховану копію технічного документа Біткоїна.

Під час подальшого аналізу з'ясувалося, що файл знаходиться в кожній копії macOS. З того моменту серед користувачів точилися розмови, що співзасновник Apple Стів Джобс і є Сатоші Накамото.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Де ще можна знайти White Paper Біткоїна

На автоперегонах «Формула-1» команда Williams Racing використовує на своїх болідах уривок White Paper Біткоїна. Він стилізований під логотип Kraken біржі. Це помітили глядачі під час заїзду F-1 у Мельбурні в межах Гран-прі в Австралії.

Початок технічного документа розмістили у передній частині боліда, щоб підвищити авторитет Біткоїн-індустрії та звернути на неї увагу 1,6 млрд фанатів автоперегонів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024